Reakcje inne niż serduszko

Uprasza się o nie obrażanie Party Parrota

Też wolę jak było, bo ostatnie 3 emoty nie wiem co oznaczają. Tylko żeby nie było jak z czatem, że “bez sensu”, a potem z podcastu się dowiaduję, że po daniu możliwości wypisania z niego, zrobiły to DWIE osoby (nie zgadniecie, kto jest jedną z nich ¯_(ツ)_/¯)…

1 polubienie

Czatem forumowym nie ma się co przejmować, ja się z niego nie wypisałem tylko po to, żeby z mściwą satysfakcją obserwować jego nieustającą agonię, rachityczne podrygi, żałosne próby nadania pozorów życia i desperackie próby udowodnienia, że on jest taki chilloutowy z założenia, podczas gdy to tak, jakby wskazać na kogoś w stanie śpiączki klinicznej i powiedzieć: “ej, patrz jaki gość wychillowany” :grin:

7 polubień

Ja byłem trzeci. Wróciłem i widzę że zdycha.

czat #rox4eva #czatzondzi :slight_smile:

a reakcje to dwie wystarcza chyba - like i dislike reszta fajna, zabawiana, ale psu na budę potrzebna, łącznie z moimi diabłami i jęzorami :slight_smile:

3 polubienia

Nie wiem gdzie to można sprawdzić ale chat wyłączyłem od razu jak pojawiła się taka możliwość :slight_smile:

1 polubienie

Czat jest fajny do szybkich DMek. Nic tam się nie dzieje, to prawda. Ale chyba lepsze nic, niż to, co podobno dzieje się na telegramie :wink:

3 polubienia

Oj tam, oj tam… Legendy krążą jakieś o tym telegramie jaka to Sodomia i Gomoria…

A to spokojne, kulturalne towarzystwo… I Martin. :grin:

No to ja jestem tej drugi
A emotki bardzo mi się podobają i proszę ich nie ruszać

1 polubienie

I Party Parrot. Nie zmienię swojego zdania, to jest najpiękniejsza reakcja na cokolwiek.

1 polubienie

Jest jeszcze party Keanu, imho ta sama liga

Mnogość reakcji odebrała trochę schludności na forum. Jestem z tych, którzy lubią prostotę.

10 polubień

No to robimy ankietę.

  • Zostawiamy stan aktualny (parę, różnych opcji reakcji)
  • Zmniejszamy liczbę reakcji i robimy je nieanimowane (zostawiamy serce, kciuk w górę, dół i jakieś skrzywienie że niefajnie)
  • Wracamy do samego serduszka

0 głosujących

Ankieta na 24h. Po nich biorę to co zostało wybrane i zmieniam.

3 polubienia

Dodatkowa ankieta:

Jeśli zostanie wybrana opcja zmniejszenia liczby emotikon
  • To jestem z tym ok, bo tego chciałem
  • Nie tego chciałem, ale jestem z tym ok
  • Nie jestem z tym ok

0 głosujących

Zmniejszona liczba spoko, ale kciuk w górę i serce to imo to samo.

5 polubień

A mi brakuje emotikonki “nie” albo kciuka w dół

1 polubienie

Domyślam się, ze moje opinia może być niepopularna, ale ja bym albo wrócił do samych serduszek, albo - jeśli to możliwe - zrobił tak jak na reddicie: w górę i w dół, z dwoma osobnym przyciskami.
Najbardziej męczące (fizycznie dla oczu) w tej chwili są dla mnie te papugi. Poza tym to, że wszystko jest pod jednym przyciskiem i zamiast tąpnąć muszę zrobić to dwa razy zniechęca mnie do reagowania na wpisy.

5 polubień

A może po prostu da się ustawić, tak jak z czatem i sygnaturkami, żeby te pozaserduszkowe reakcje sobie indywidualnie wyłączyć?

1 polubienie

Niestety, ustawienie jest globalne dla wszystkich.

1 polubienie