📝 Programy do notowania

Wiesz, nie każdy jest studentem :smile:

Ale ten mail .edu też nie aż tak trudno zdobyć :laughing:

Jak chcesz potestować to mogę Ci mojego adresu użyczyć :stuck_out_tongue:

Przecież nie będę się zapisywał do jakiejś szkoły czy na studia tylko dla notiona :smiley:
Prędzej bym sobie kupił domenę *.edu.pl :smiley:

Tak przy okazji, jakie fajne aplikacje polecacie dla studentów? W sensie płatna wersja za free.

MS Office :smile:

Domeny edu chyba nie można ot tak kupić

edu.pl da się
pierwszy wynik z Google :slight_smile:

Korzystałem z Notion w ostatnim semestrze i faktycznie jest super. Opcji jest przytłaczająca ilość, ale… nie z wszystkiego trzeba korzystać. A template do notatek to czyste złoto.
Niestety, działanie aplikacji mobilnych to nieśmieszny żart, więc na ten moment straciłem do Notion zaufanie

2 polubienia

Tak to niestety jest jak nazywasz stronę www “aplikacją”…

3 polubienia

7,99 pln :smile:

1 polubienie

W sam raz dla wąsaczy: https://YesWas.edu.pl - i udostępnić maile dla forumowiczów w formie nick_z_forum@yeswas.edu.pl, z autoprzekierowaniem na maila podanego w rejestracji na forum.
Pierwszy edukacyjno-publicystyczno-technologiczno-publicystyczny podcast po polsku.
Kucowanko @pawelorzech, @6ghost9 ?

4 polubienia

To nie takie hop siup niestety… Jest też problem taki, że… nie jesteśmy uczelnią, co też często sprawdzają firmy. Więc jak ktoś wejdzie na yeswas to zobaczy, że to żadna szkoła (oprócz szkoły ŻYCIA)

3 polubienia

Czyli mój kolejny evil plan to conquer the world idzie do szuflady? No cóż, wymyślę coś nowego… Jeśli nie ja, to może mój syn zrealizuje :wink:

(ale domenę kupiłem xD)

9 polubień

You need a budget ma licencje na rok za darmo jeśl jesteś studentem.

Co do samego Notion. To coraz bardziej sobie w nim wszystko organizuje, zrobiłem już mały dashboard. Prowadzę tam dziennik, podsumowanie tygodnia. Mam listę rzeczy do obejrzenia/przeczytania/odsłuchania. Planuje podróż, mam zamiar zbierać notatki do nauki w pracy/poza/na uczelni. Podoba mi się ogólnie. Jest to ciągle work in progress, ale ten work in progress daje mi strasznie dużo frajdy!

3 polubienia

Dziękuję, ynab już mam :smiley: BTW Figma też jest dla studentów.

a gdzie? ovh?

Jak zawsze :slight_smile:

ja tam uwazam ze YWP edukuje wiec edu sie nalezy

4 polubienia