Pralko-suszarki - wiedza zebrana

Lista programów custom czyli tych do dogrania…

1 polubienie

Aaa… My bad.

Czy w LG jest program odświeżania parą?

W tym LG jest

LG FV1409H3V ThinQ

I jak się nazywa? Jest w zestawie czy dograny?

Masz tu np. pralko-suszarkę z opcją Steam i do tego slim.

Anna i Krzyś polecają

1 polubienie

w mojej to jest dodatkowy program “odswiezanie”. Podpialem do aplikacji, wgralem i jest, ale trwa 37 minut.

Zainstalowałem aplikacje i dostaje powiadomienie gdy pranie się skończy. Chciałbym aby żona też dostała. Jak to zrobić? Drugie konto?

sprawdzę jak jest u nas, bo na pewno dostajemy powiadomienia oboje + lądują na TV

raczej mamy osobne konta, tylko jakimś sposobem spięte w ten sam dom, ale zalogowanie się tym samym kontem na różnych urządzeniach tez powinno zadziałać

1 polubienie

Ja bym poszedł po linii najmniejszego oporu i użył tego samego konta. W swoim domu udostępniamy sobie hasła w ramach organizacji w Bitwardenie.

1 polubienie

I’m sorry

2 polubienia

4 polubienia

Dziękuję! Poprawione

2 polubienia

Pralka LG stwierdzila ze chce czyszczenia bębna. Jakiego srodka uzywacie? Wyczytalem ze wybielacz albo Calgon.

Ja po prostu odpalam program czyszczenia bębna bez niczego. A ze dwa razy do roku wrzucam dwie tabletki do zmywarki.

1 polubienie

Robię tak samo jak Tadek. Calgon sie chyba powinno dodawac do kazdego prania bo zmiękcza wodę. Jak juz to imho lepiej wlac butelkę octu albo cos podobnie kwaśnego do usuniecia kamienia. Nie robie tak ale raczej nic sie nie powinno stac…

1 polubienie

dlatego używać kapsułek, do prania które mają wszystko w sobie, wtedy tylko jak maszyna powie dawaj program czyszczenia to odpalam bez niczego i tyle:)

1 polubienie

Tylko trzeba przeczytać instrukcje obsługi wcześniej, bo można sobie zrobić krzywdę xD

4 polubienia

nie pamiętam czy czytałem, ale możliwe:)

wystarczy szklanka, chyba że ktoś uwielbia zapach octu w domu przez długi czas :smiley:

albo kwasek cytrynowy, tak z 60-100g podobno wystarczy

czy to jest poza systemem i nikt tego nie kontroluje, jak mieszanki studenckiej?

1 polubienie