Powrót do rodziny PlayStation; Steam Deck oraz granie na handheldach - Nagrany #27

:video_game: Rozmawiamy o pierwszych wrażeniach świeżo upieczonego posiadacza PlayStation 5 w redakcji! Wraca nostalgia, sentymenty. Komentujemy też plany wejścia Valve na rynek przenośnych sprzętów do grania w postaci Steam Decka. Na koniec opowiadamy o swoich doświadczeniach z handheldami - jakie zastosowanie mają konsole przenośne poza oczywistym graniem w podróży?

Jeśli podoba Ci się ten podcast, zasubskrybuj go w swojej aplikacji. W Pocket Casts jesteśmy w polskiej czołówce, więc wsparcie tam szczególnie się przyda. Apple Podcasts wywaliło nas z rekomendacji, przestali lubić. Cóż.

Dołącz do newslettera i oglądaj odcinki jeszcze przed premierą! Nagrany Podcast

4 polubienia

A co to za echo za każdym razem, jak redaktor @6ghost9 mówi? Czy to starość, któryś boost w overcast, czy jednak coś po Waszej stronie?

1 polubienie

Po naszej, naprawimy w następnym odcinku! Pan Paweł miał trochę za mocno rozkręcone słuchawki… :wink:

2 polubienia

Potwierdzam - pad od plejaka wymiata :grinning:

btw, czy warto kupic słuchawki pulse 3d ?

Jeśli chcesz słuchawki tylko do PS5 to 3D Pulse powinny być odpowiednie. Jeśli grywasz na słuchawkach (jak np. ja) także na innym sprzęcie, to bierz takie, które można swobodnie rotować. Steelseries Arctis 7X to potrafią (ale tylko 7X, a nie 7P) lub jakieś przewodowe Arctisy.

1 polubienie