Najlepsze gry, w które... nie graliśmy

Jedź z głównym wątkiem. Świat nie ucieknie. Powinien Cię wsiąknąć, a i wtedy za byle skórą nie będziesz ganiał.

1 polubienie

“po imprezie powitalnej Seana w obozie. Skacowany Arthur po wyjeździe z obozu może sobie umilać przejażdżkę zasłyszanymi w nocy piosenkami, ale tylko wtedy, kiedy zadaliśmy sobie odrobinę trudu, żeby ich wysłuchać do końca i podjąć nieudolną próbę ich zaśpiewania wraz z naszymi kompanami.”
Źródło: Red Dead Redemption 2 jest najlepszy i śmiem wątpić, czy uda się go pobić | GRYOnline.pl

1 polubienie

RDR2 jest najlepszy. Nie wierzysz? Spróbuj.

Jakiś czas temu kupiłem i czeka grzecznie w kolejce :grin:

spróbowałem, pograłem 20-30h i się odbiłem, bo kilka razy prawie przy niej zasnąłem…

nie jestem fanem rogue-lików, gdzie nonstop coś się dzieje, ale jeszcze mniej lubię, jak gra to symulator małego człowieka w wielkim świecie, w którym cokolwiek by zrobić, i tak nie pcham fabuły do przodu…

poza tym mnie te wszystkie poboczne zadania i aktywności tylko rozpraszają…


ale tak przede wszystkim, to RDR2 jest bardzo ładna, tylko się ciągnie…

dla odmiany GTA V przeszedłem dwa razy na dwóch generacjach robiąc dużo aktywności pobocznych, ale byłem młodszy, miałem więcej czasu i mniej gier w kolejce… :wink:

2 polubienia

Bardzo, bardzo, bardzo rezonuje ze mną to zdanie. Jakbym chciał, to wizja Zeldy na 50 godzin jest dla mnie totalnym odpychaczem. Bardziej nastawiam się więc na spróbowanie gry, a nie jej wykończenie.

Wątek najlepsze gry, w które nie graliśmy wróci do Nagranego już wkrótce za sprawą Final Fantasy. Stay tuned.

4 polubienia

Ja z tego powodu nigdy nie zacząłem i nie zacznę Wiedźmina 3, bo wszyscy mówiący że to 50-70 godzin zabawy, nie wiedzą, że u mnie to byłoby ~100-150…

OHO

no to czekam, bo to cała seria, na którą zabraknie mi nawet życia po życiu, ale może chociaż na FFVII remaster się kiedyś zdecyduję…

Jesli jesteś graczem wrażliwym na czas to odpuść sobie wizję remastera FF7. Tam 30h zajmuje coś, co w oryginale trwa chyba 5. Więc zostaje jeszcze jakieś 70-80% gry… Ja myślę o zagraniu w oryginalne FF7, ale to w podcaście :wink:

Grałem nie tak dawno temu na PSP :smiley:

Speaking of PSP… Dzisiaj przyszło. Będzie w Nagranym…

1 polubienie

Kolejne?

Poprzednie wróciło do sprzedawcy z przyczyn pirackich. Więc mam oficjalne, oryginalne, niespkracone PSP. Jedno z 2 w Polsce…

1 polubienie

Ja miałem takie “pozwalające uruchamiać gry z karty SD” - i powiem szczerze, że to było to, czas doczytywania z karty a z UMD to dwa światy :smiley:

W sensie, że z karty dużo lepiej? Bo ja właśnie myślę o tym, aby to PSP było digital only. Ale głównie z powodu takiego, że nie jestem w stanie znieść dźwięku doczytującej się gry i szorowania napędu. :slightly_smiling_face:

Tak, z karty dużo lepiej :smiley:

1 polubienie

Czy Fronstpunk 2 Reveal Trailer to jest moment przyznania się, że nie grałem w pierwszą część? Zawsze, jak widzę jakieś materiały z tej produkcji to mi wstyd, a potem patrzę na Hałdę Hańby i wstyd przeradza się w “może potem…”

Ja też nie grałem w pierwszą część. Nie jestem wielkim fanem strategii. Wiele strategii wypróbowałem, ale zawsze się odbijam po kilku godzinach.
Poza tym w tej chwili w domu mam tylko Switcha i 10-letniego PC, ALE Switch to jest moja główna maszynka do grania, bo nie mam zwyczajnie czasu siedzieć przy komputerze.

Nie powiem, że nie jestem zainteresowany. Jak już wyjdzie I pojawią się recenzje to o tym pomyślę. Na razie w sumie nic o tym nie wiadomo i efekt końcowy może być różny. Ciekawe też jak z ceną. Bo na upartego mógłbym sobie kupić jakiegoś laptopa i też będę miał przenośne PC.

Tak, kwestia wielkości :slight_smile:
A cena? Kupujesz najtańszą wersję, bo tam w środku jest M2, więc dołożysz sobie dysk taniej niż steam sobie za niego liczy :smiley: