Powerbanki

ale dali. A mogli nie dac :wink:

3 polubienia

tez prawda :slight_smile:

Super, ja zaraz jadę po swojego :slight_smile:

1 polubienie

Hm… czy ja potrzebuję powerbank? :wink:

1 polubienie

Uczciwa odpowiedz to nie, nie potrzebujesz.
Jeśli nie:
-jesteś studentem
-wychodzisz do lasu/w góry na długie godziny/dni
-mieszkasz w strefie Gazy, gdzie w nocy wyłączają prąd
to prawie nigdy z powerbanku nie skorzystasz.

W samolotach i pociągach gniazdka są przy każdym fotelu, w samochodzie ładujesz inaczej, w pracy i domu masz gdzie ładować.

Having said that, dobrze mieć gdzies w domu naładowane 28000mAh :wink:

5 polubień

Zobacz ofertę: Jump starter BOOSTER rozruch PowerBank 12V 68800mA https://allegro.pl/oferta/jump-starter-booster-rozruch-powerbank-12v-68800ma-10699730110

Za późno - gdybym go zobaczył wczoraj to bym sobie na dzień dziecka zamówił :joy:

Obecnie czekam na zamówione auto i jeżdżę pożyczonym od teściów (wspaniałym nota bene) autem z 1996 roku - Powerbank się przydaje w dłuższej drodze gdy jednocześnie mam nawigację włączoną w telefonie :slight_smile: Wiem, że w sumie to można korzystać z ładowarki w zapalniczce, ale kiedyś mi to spaliło telefon i od tego czasu mam uraz :rofl:

1 polubienie
  • grasz w Ingress / Pokemon Go bawisz się w Geocashing / Questy (ogólnie gry terenowe z GPSem)

EDIT:
Ja mam powerbanka jako akumulator w rowerze, do oświetlenia.

U mnie dwa powerbanki regularnie trafiają do salonu, żeby wieczorami doładowywać telefony- nie mam miejsca na ładowarki stacjonarne, a PB można potem do szuflady schować.

2 polubienia

O mój bo(r)ze… jak zwierzę w borze…

Ja też tak robię czasami, jak nie chce mi się mieć kabla daleko, to biorę powerbank. Czasami jak chodziłem spać z telefonem w łóżku, to też miałem powerbank, żeby rano był naładowany

1 polubienie

Do powerbanka można też podpiąć kamerkę WiFi. Jak powerbank jest odpowiednio mocny to będziesz toto ładował co pół roku a zyskujesz brak problemu z zasilaniem i ukrywaniem kabla.

2 polubienia

Pytanie - interesuje mnie powerbank indukcyjny https://pancernik.eu/powerbank/belkin-boost-charge-10000mah--10k-18w-usb-c-bialy
Czy on może robić zarówno jako ładowarka indukcyjna (czyli leży w domu podłączony do 220 i wtedy też można ładować telefon) a w razie W można go odłączyć i skompletować do drużyny przed wyruszeniem w drogę?

Albo Ci się wkleił zły link, albo ja nie widzę w nim indukcji

faktycznie, zły link. Pytanie jednak pozostaje takie samo, czy przy powerbanku indukcyjnym można go jednocześnie traktować jako stacjonarną ładowarkę (w sensie, że jest podłączony cały czas do ściany).

jeżeli tylko PB obsługuje ładowanie urządzenia podczas ładowania samego siebie, to z jednej strony nie powinno być problemu, z drugiej strony szkoda by mi było baterii w nim, jeżeli z założenia byłby cały czas na 100% i pod prądem - może lepiej byłoby go używać codziennie jako ładowarki, ale nie trzymając pod prądem, tylko doładowywać jak spadnie do 20% ?

1 polubienie

Po to zwykle są dodatkowe układy w powerbankach żeby po osiągnięciu 100% przestawały się ładować.

@TReznor wrzucał powerbank/stand który się na mnie ciągle patrzy

PS: Oczywiście zbierałem się jak sójka za morze i powyższy powerbank jest wycofany ze sprzedaży…

Cześć,
I ja przychodzę z pytaniem o powerbank (20000 mah). Coś ciekawego się pojawiło na rynku ostatnio? Kupowaliście coś?

Ja się przymierzam do kolejnego Ankera, ale to nic nowego w sumie.

Poka