Powerbanki

Witam. Poszukuję jakiegoś dobrego powerbanka z szybkim ładowaniem i z pojemnością około 10000mah. Czy macie jakieś do polecenia?

Myślę, że najlepiej sprawdzić jakiegoś Ankera. Mam mniejszego, ale TEN wydaje się OK.

1 polubienie

O super. I to jeszcze na Amazonie.

Zdecydowanie Anker. W tej pojemności są już modele z USB-C PD, wiec nawet MacBooka (albo jakikolwiek inny, „duży” sprzęt na USB-C) będziesz mógł ładować.

2 polubienia

Polecam Mophie.

Tylko Xiaomi Mi Power Bank w wersji 2, 2C czy nowszych. Maly, szybki i dobry, a przede wszystkim tani.

3 polubienia

Flux ma doskonałe Powerbanki z wbudowanymi kablami - lżejsze od Xiaomi i mniejsze przy tej samej pojemności. Nie udało mi się znaleźć nic bardziej mobilnego od Fluxa. Ale jak rodzinie szukałem czegoś taniego, to wziąłem Xiaomi - za tę cenę są okay, ale do fluxa daleko. Na zdjęciu wersja o pojemności 10000 i 4000.

Edit. W sumie zależy jeszcze jak dobre ładowanie to ma być, bo np. do Switcha trzeba mieć wyjątkowo mocne.

Używam tego koleżki już dłuższy czas i polecam bo pojemność i cena.


Jest to Mi Power Bank 2C 20000mAh, czyli jak ktoś pyta jaki mam powerbank to mówię, że duży, biały xiaomi i googluję nazwę.

Nie jest najładniejszy, nie jest jest mały, nie jest lekki, ale jak idę w góry na parę dni, to nie boję się o prąd w iPhonie i w zegarku.
QuickCharge, 2 x USB.

Łatwo się też rysuje, ja na swoim mam naklejki, ale widziałem ostatnio u koleżanki, że ma taki sam z jakimś silikonowym kondomem.

2 polubienia

Kupiłem mamie ten powerbank od Xiaomi (ale wersja bez C) i jest zadowolona. Ja natomiast sam mam dwa powerbanki. O takie:

  1. TP-Link 10400. Całkiem sprawny powerbank, ale dość duży i ciężki.
  2. Pamiątka, którą dostałem na konferencji Samsunga w Barcelonie. Chyba przy okazji premiery S7 albo S6. To mój ulubiony powerbank i zawsze mam go przy sobie! Też duży - 11300. BDB.

Oba są ok, ale gdybym miał brać dziś - to brałbym ten Xiaomi. Jest dużo tańszy, mniejszy, a tak samo dobry.

Używam od 4 lat tego TP-Link co wrzucił @pawelorzech powyżej, jest mega i w ciągu takiego czasu nie zaobserwowałem jakiegoś spadku wydajności. To fakt jest trochę ciężki ale znośnie.

1 polubienie

Czy tym powberbankiem można też ładować maca albo kompa in general?

Nie. Potrzebujesz coś z USB-C Power Delivery. Najpopularniejsze (nie bez powodu) są produkty od Anker i Ravpower.
Tylko taka jedna uwaga: większość powerbankow nie wypluje więcej, niż 60 watów, wiec utrzymanie pracy na tym powerbanku jest możliwe tylko w małych laptopach (albo cokolwiek z M1)
Taka 16-ka MBPro nie wstanie Ci z tego powerbanku. Możesz ładować wyłączony komputer, możesz znaczenie spowolnić zużywanie baterii włączonego, ale nie będziesz mogła utrzymać stanu naładowania komputera z podpiętym powerbankiem, bo Mac będzie pobierał więcej mocy, niż jest mu dostarczane z pb.

5 polubień

super, dzięki za wyjaśnienie!

2 polubienia

Jakby co to na Euro RTV AGD jest promocja na RAVPower z PD, nie znalazłem w podobnej cenie tego modelu - 95 zł z kodem rabatowym naliczanym automatycznie w kasie

https://www.euro.com.pl/ladowarki-akumulatory-przenosne/ravpower-powerbank-rp-pb095-20100-mah-pd-45w-bialy.bhtml

1 polubienie

dzięki, zamówione :slight_smile:

2 polubienia

Dzięki, właśnie się miałem rozglądać za zapasowym powerbankiem. Znowu “chłopaki z forum polecili” :smiley:

4 polubienia

https://allegro.pl/oferta/powerbank-ravpower-rp-pb095-2010-mah-qc-3-0-pd-45w-10724602834

Jest też na Allegro w razie czego w takiej cenie!

2 polubienia

A tak, też widziałem, ale to w sumie bliźniacza marka Euro więc może zniknąć razem z promocją w Euro. Jak ktoś woli podjechać sobie rowerem pod sklep i odebrać osobiście płacąc e-kartą z Multikafeterii to oferta Euro najlepsza :wink:

1 polubienie

Potwierdzam. Wziąłem Allegro tylko dlatego, że było mi wygodniej:)

2 polubienia

no I odebrany :slight_smile: będę testować - wygląda super, ale trochę minus, że do ładnego białego sprzętu dali czarne kable

2 polubienia