Portfel

Na stronie są do Apple Watch.

4 polubienia

Jako alternatywę dla portfela polecam kieszeń spodni, kurtki bądź marynarki.
Sam nie znoszę portfeli, zabierają jedynie cenne miejsce w spodniach, a jak już gubisz - to gubisz wszystko naraz i wtedy dopiero jest dramat. Po mieszkaniu walają mi się trzy portfele, różnej jakości - bo dostałem i nie potrzebuję. Przez ponad 7 lat byłem managerem klubów go-go, sam może milionerem nie jestem, ale uważam, że od takich ludzi można sporo się nauczyć. Po pierwsze posiadacze czarnych kart rzadko kiedy nosili portfele, po drugie jeszcze rzadziej przykładali uwagę do stroju i tego, by się pokazać. Może w rozwalonych trampkach jak ci, którzy najbardziej wyryli mi się w pamięci, chodzić nie zamierzam - ale na pewno uznaję wygodę i praktyczność kieszeni ponad portfel.

Noszę w portfelu 6 kart (w tym dowód, prawo jazdy), trochę gotówki. Nie wyobrażam sobie noszenia tego luzem po kieszeniach :slight_smile: Ale każdy ma swój cyrk i swoje małpki :wink: Szanuję.

4 polubienia

Ja w przyszłym miesiącu zamówię sobie ten koszyk skórzany :wink:

NIe no, w takiej sytuacji rzeczywiście ciężko w kieszeniach. Mam ten komfort, że nie noszą żadnych kart i ufam tylko temu co mam w ręce, więc karty odpadają. Dokumentów nie noszę żadnych, bo nie mam takiego obowiązku, w zasadzie klucze, gotówka, zapalniczka i karta dostępu do biura.
Również z wyrazami szacunku :*

1 polubienie

Hmm… I namówili.
Dzisiaj przyszła mi przesyłka z wildleather.pl
Wybrałem model ‘Chudy’ - czerwony brąz z czerwonymi przeszyciami - na karty (w sumie ma 3 kieszenie) oraz ‘Bilonówkę’ w tym samym kolorze. Rzeczywistość przerosła moje oczekiwania. Zamówiłem na stronce, bo było taniej niż na allegro, do tego przesyłka do paczkomaty za free. Pierwsze - jak zapakowane - ekstra. Można zamówić i bez rozpakowywania po prostu komuś wręczyć, nie ma się czego wstydzić. Do tego w środku przesyłki ręcznie napisany, personalizowany list od pana Pawła który produkuje te portfele oraz dwa pudełka ze smarowidłem do pielęgnacji skóry portfela.

Jestem w szoku, bo kupowałem zwykły portfel, a okazało się że dostałem ekskluzywny, rzemieślniczy wyrób w pakiecie najwyższej klasy user experience-em. Na razie polecam. (nie zapowiada się, żeby coś się miało popsuć, wyglądają naprawdę solidnie)



14 polubień

Ta karta Revolut wygląda wyjątkowo zacnie w tym portfelu :heart: :orange_heart: :yellow_heart: :green_heart: :blue_heart: :purple_heart:

4 polubienia

To jest dokładnie to czego szukałem. Czyli już wiem co dostanę na urodziny. :wink:

1 polubienie

I właśnie przez ciebie wydałem kasę.

Ale mam z głowy prezent dla żony :sweat_smile:

3 polubienia

Ależ to świetnie wygląda :+1:t2:
Ja jestem mega zadowolony z wyrobów Pana Pawła. Niebawem będę zamawiał kolejny :wink:

A czy ten kolor skóry jest mocno czerwony czy tak jak wygląda na Twoim zdjęciu?

Nie jest czerwony. Zdecydowanie brązowy. Tak w 3/4 drogi pomiędzy czekoladowym a surową skórą. Patrzę na zdjęcie i na portfel - może ciut jaśniejszy niż na zdjęciu, ale niewiele.

2 polubienia

Mało rzeczy cieszy mnie tak, jak powrót mody i szacunku dla skórzanego rękodzieła.
I ten list odręczny, no kuźwa. Pięknie.
Jedyne moje zastrzeżenie to w sumie tylko nazwa firmy. Jakoś tak wole jak polskie firmy maja dumnie polską nazwę.

6 polubień

Chciałem powiedzieć, że z nazwą w stylu skórex-pol ciężko zdobyć zagraniczne rynki, ale strona .pl, brak angielskiej wersji językowej i brak lub ukryta opcja wysyłki za granicę obalają mój jedyny argument.

2 polubienia

No tak. Nie ma bardziej polskiej nazwy od skórex :wink:

Ale masz racje, dlatego właśnie jestem w trakcie pisania do pana Pawła maila, czy mu nie pomóc z tłumaczeniem na angielski :smiley: Trochę narzekam ostatnio na nadmiar wolnego czasu i przydałby mi się jakiś wolontariat.
A z angielska wersja i domeną .com albo .eu pewnie byłoby łatwiej podbić świat :wink:

12 polubień

Jest wysyłka - ja do uk zamówiłem :sunglasses:

1 polubienie

Dobra, teraz widzę, że na stronie konkretnych produktów jest wybór kraju wysyłki. W ogólnych warunkach w stopce strony jest tylko Polska wymieniona.

To w sumie nie najgorzej bo są sklepy gdzie masz loterię praktycznie do końca checkoutu czy będzie wysyłka za granicę, czy nie.

4 polubienia



Jak by ktoś się zastanawiał nad paskami to real fotki wrzucam. Są bardzo twarde na początku No ale wiadomo ze muszą. Ciężko mi coś więcej powiedzieć niż to ze wyglada naprawdę solidnie.

6 polubień

Portfele od Pana Pawła mam już trzy, więc w końcu zamówiłem ten koszyczek :slight_smile: Zdecydowałem się na brązowy-czerwony i jestem bardzo ciekaw tego koloru :wink:

3 polubienia

Koszyczek przybył :wink: Podoba mi się bardzo, kolor wygląda świetnie :+1:t2: No i jak zawsze pięknie opakowany produkt.
Aby być w temacie portfeli, to w środku jest portfelik od Pana Pawła :wink:


7 polubień

Widzę że masz bardzo ładny skórzany brelok do airtaga. Podrzuciłbyś jaki to?