Portfel

Szukam jakiejś alternatywy dla mojego portfela. Ważne żeby nie był duży, 2-4 karty i ewentualnie dowód rejestracyjny. Pochwalcie się jakich używacie :blush:

Używam tego od 3 lat: https://bellroy.com/products/note-sleeve-wallet/leather_rfid/teal#image-2
Trzymam w nim 3 karty (w zasadzie kartę + 2 karty miejskie), dowodzik i prawko. Jest też miejsce na banknoty i miniaturowa przegródka na bilon.
Polecam.

1 polubienie

Od lat używam czegoś podobnego.

Jak mam taki model. Używam już drugi rok i jestem zadowolony. Jedynie nie ma miejsca na dowód rejestracyjny.

1 polubienie

Tani i wytrzymały. Na przestrzeni ~7 lat mam taki drugi.

4 polubienia

Ja od kilku lat używam Daily Wallet od poznańskiego Manumi (niegdyś Miller Menswear) i jestem bardzo zadowolony. Dobra skóra, ręcznie robione i do tego to lokalny biznes :slight_smile:

4 polubienia

Szanuje te firmę za to, że na zdjęciach ich portfeli są karty Revoluta :smiley:

1 polubienie

O bardzo ładne. Chyba się skuszę jak mój będzie wymagał odświerzenia. No i warto lokalnych wybrać :slight_smile:

1 polubienie

Ja mam taki: https://www.amazon.co.uk/dp/B00ITNJZUQ/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_x9bvCbWQY8SF0

Dostałem go od Curve, praktycznie z niego nie korzystam, bo nie potrzebuję nosić żadnych rzeczy przy sobie poza telefonem, ale mam i to mój jedyny portfel.

I to, minus ten tandetny plastik z jednej strony, jest najlepszy portfel.

Sam mam bardzo podobny i razem z klipsem na gotówkę to najlepszy zestaw.

O tym myślałem jak kupowałem obecny portfel. Dostałem jednak info od kumpla który go kupił, że był bardzo źle wykonany i odesłał go zaraz po tym jak go dostał.

Ja na swojego nie mogę narzekać, mam wersje jeszcze z przed rebrandingu.
W razie jakiś problemów zwroty są bezproblemowe, pewnie można też prosić o inny egzemplarz. Tomek Miller dba o swoje marki, podejrzewam że był to wypadek przy pracy :wink:

2 polubienia

Też mam jeszcze wersję z przed rebrandingu Manumi i gorąco polecam.
Sprawuje się już ponad 3 lata i nie wyobrażam sobie mieć innego. Przez ten okres trochę się skóra starła ale do przeżycia. Co ciekawe całkowicie pozbyłem się bilonu, już nawet nie pamiętam kiedy ostatnio miałem go w dłoni. Tylko karta w ostateczności gotówka.

2 polubienia

używałem tego chyba z 10 lat ale od czasu jak nie trzeba w polsce dokumentow nosić, a karty można do telefonu wrzucić leży na polce i zbiera kurz:)

Też mam swój od ponad 3 lat i nie zamieniłbym go na inny, w ogóle nie widać po nim tych lat. Również praktycznie pozbyłem się bilonu i gotówki :slight_smile:
Z tego co wiem pierwsze serie były troche lepiej wykonane ale na swój egzemplarz nie narzekam.

Po rebrandingu portfel ma tą samą formę ale trochę zmienili mu wygląd, pojawiła się podszewka i zamiast tłoczonej pieczęci jest metalowy pin. Poprzedni wygląd bardziej mi odpowiada :confused:

Ja mam klasyczny portfel od Witchen, modelu nie znam, ale skórzany gruby klasyk i póki co nie zmieniam na nic :smiley:

1 polubienie

A więc ja 3 lata temu szukałem portfela dość długo, na szczęście w końcu znalazłem.
Miller- polska manufaktura skórzana, wówczas zaczynali dopiero działalność i widzę że mojego modelu już nie sprzedają, podrasowali go trochę :slightly_smiling_face: Zdecydowanie polecam, ja kupiłem cały zestaw a więc portfel(mieści dowód rej. 8 kart), mini portfel na 2-4 karty, rożek na monety tzw. bilonówka i osłona na klucze. Generalnie skóra dobrej jakości, pasuje do jeansów i do marynarki, nie rozpycha kieszeni więc jest dość estetycznie :slightly_smiling_face: myślę że posłuży naście lat i niewiele złego może się zdarzyć z takim portfelem.

Na tą chwilę widzę że mają nawet opcję ochrony rfid :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Znalazłem:

Italy Portfel 14-1-262-1

zawiera:

  • miejsce na bilon zamykane na suwak;
  • 2 kieszenie na banknoty;
  • 14 miejsc na karty kredytowe;
  • 5 kieszeni, w tym 1 przezroczysta;
  • pomieści dowód rejestracyjny;

https://lemano.pl/product-pol-3175-Italy-Portfel-14-1-262-1.html

Wow nieźle już styrałeś swój portfel, mój przy Twoim to prawie nówka.


1 polubienie

Też mam portfel od Millera sprzed rebrandingu. Polecam.

2 polubienia