🗳️ Polityka

3 polubienia

Ja bym poszedł dalej.
Wolne święta dla policjantów, lekarzy, strażaków, wojska, pograniczników itp.

4 polubienia

I GOPRu.

Whataboutism at its best :wink:

2 polubienia

WTEM

O, ciekawe jak szybko uczelnia się wycofa z wynajmu sali.

2 polubienia

Już się wycofali

Kneblowanie!

2 polubienia

Ledwo przyszedł Tusk i skończyła się wolność słowa

1 polubienie

Ruda wrona kaczki nie pokona!

1 polubienie

he he :slight_smile:

1 polubienie

9 polubień

Nie ma to jak piłować gałąź na której się siedzi. Irlandia welcome to.

2 polubienia

jezu co za dzabny:)

1 polubienie

i bardzo dobrze, sami się wykończą.

1 polubienie

Zawiodłem się, na następne wybory raczej nie pójdę

Chciałeś przerwania budowy CPK? Nie ogarniam.

Widać, że Donald chce przerwać

No to wydaje mi się że jest złe rozumienie tego tweeta :slight_smile:
Póki co to rozmowa jest, że trzeba zrobić audyt bo na 99% budżet CPK szedł w dziwne miejsca (jak np. 400 tys. na jakieś ołtarze kościelne) ale generalnie CPK to coś co jest przecież projektem PO (tylko wtedy się nazywało CPL).
Nie interesowałem się tym za dużo ale wygląda że zarówno PO ja i koalicjanci są za budową CPK (Lewica na 100%). Tyle że z prześwietleniem żeby się nie okazało że lecą jakieś milionowe faktury do papierowych spółek (patrz Ziobro i Fundacja Juliusza Lea).

A powyższy twit jest tylko wbiciem szpili że póki co to CPK nic nie wybudowało bo póki co to jest tylko zielona łąka i zarząd biorący grubą kasę co miesiąc (co też się mija z prawdą bo akurat prace wyburzeniowe idą pełną parą, plany zagospodarowania też). Nie doszukiwałbym się tam drugiego dna.

1 polubienie

Ale komunikacja ze strony rządu jest tragiczna.
Tam powinien być jasny i częsty komunikat, że nie chcemy skreślać tego projektu, potrzebujemy po prostu czasu. Do skutku aż ludzie zrozumieją.
Bo takie tweety na odwal się bardzo źle wyglądają a wybory samorządowe tuż tuż.

6 polubień

Ja odbieram to co mówi Donald Tusk, jako ustawianie się pod brak kontynuacji CPK z wymówką “przecież i tak nic nie zrobiono”, obym się mylił.

2 polubienia

W zarządzie siedzą teraz ludzie związani ze #stopCPK, pełnomocnikiem został gość idący do wyborów z hasłem porzucenia projektu.
Większość komunikacji ze strony KO to jakieś bzdury, a nikt tam cienia dobrego słowa nie raczył powiedzieć w tym temacie. Pszypadeq?
Dzisiejsza narracja w mediach wygląda jak stawianie fałszywej dychotomii, jakbyśmy mieli ograniczenia budżetowe i trzeba będzie wybrać między modernizacją armii, a CPK.
Chyba chcieli wziąć to na przeczekanie i ubić po cichu, ale na szczęście ludzie się zmobilizowali i teraz trudno będzie zamieść sprawę pod dywan.

4 polubienia