🗳️ Polityka

Nie no, Szwecja to musi być komunizm. A poza tym Szwecji już nie ma.

Kapitalizm i wolny rynek by ich uratował.

1 polubienie

Czekam aż Martin odkryje, ze najpopularniejszym językiem na duolingo w Szwecji jest szwedzki.
Koniec zachodniej cywilizacji :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Jedynie silny przywódca jak Putin, Korwin lub Kaczyński mógł by ich uratować.

2 polubienia

Ewentualnie Jan Paweł II

2 polubienia

Popatrz jak @Tadek się uaktywnia. Za każdym razem to działa na niego :stuck_out_tongue_winking_eye:
A ja po prostu nie umiem się powstrzymać :stuck_out_tongue_winking_eye:

Normalnie kocham tego Tadzia za to :heart:

IMG_1712

Mokry sen Memcena i Korwina.

3 polubienia

(Nie do końca jestem pewien, czy to dobry temat, jeśli nie to proszę o przeniesienie).

image

Jestem ciekawy jak to się skończy. I czy ktoś u nas się wcześniej zastanowił, co się stanie, kiedy się uwali produkcję autek spalinowych, skoro nasz kraj to jedna wielka montownia.

PS @Tadek - nie, to nie jest wpis przeciwko Razem :slight_smile:

Jesteśmy bardziej fabryką śrubek niż montownią. Problem polega na tym żeby takie firmy się nie zamykały tylko zmieniały profil, ale bez zachęt ze strony państwa jest to ciężkie.

Btw. Polskie zakłady będą zawsze pierwsze do zamknięcia, biorąc pod uwagę ze to głównie kapitał zagraniczny. Niemieckie zakłady są trudne do zamknięcia u siebie ze względu na silną pozycję pracownikach w decyzyjności firmy.

1 polubienie

Dobrze, że chociaż węgla mamy na 200 lat…

1 polubienie

Ale przecież związki zawodowe są złe :wink:

1 polubienie

I to jak - jakby ich nie było, to by zamknęli niemieckie fabryki, bo droższe, a polskie by zostaly. A tak to przez te złe związki zamkną polskie a nie niemieckie :smiley:

3 polubienia

Czuję się zbrukany Tadkoidozą :smiley:

Jeszcze trochę i zacznę na nich głosować…

2 polubienia

@Tadek jak to ci się uda to ci załatwię podziękowania od którejś osoby poselskiej z razem :smile:

2 polubienia

Za autograf Magdy Biejat, pojadę do Leeds i będę mu kręcił suty aż zagłosuje poprawnie :wink::joy:

5 polubień

Harsh but fair.

4 polubienia
1 polubienie

Sorry za źródło (=profil na tt)

1 polubienie

2 polubienia

Fajne to razem xd

1 polubienie