🗳️ Polityka

:smiley:

2 polubienia

Ehh

A taki fajny był.

1 polubienie

Jeszcze go nie skreślaj

5 polubień

Tego możesz już skreślić

A wracając do bohatera poprzedniego posta:
Radek Sikorski działa mi na nerwy dokładnie tak samo jak Tomasz Lis. Obaj prezentują niesamowitą zdolność do absolutnego pierdolenia którego nie da się nijak słuchać.

2 polubienia

Mam słabość do jego żony. Rozsądna kobieta, lubiłem jej słuchać i wywierała na mnie pozytywne wrażenie w większości wywiadów, których udzielała. Sikorskiego znam dość pobieżnie i chyba patrzę na niego przez jej pryzmat.

1 polubienie

Nikt nie pytał
Każdy potrzebował

4 polubienia

kiedyś (w '90) nawet typa troche lubiłem taki anty wszystko był i wyglądało, że dla beki dużo rzeczy robił np: zeżarcie pitu chyba z Skibą. ale teraz jak czytam czasami co pisze to nóż mi się w kieszeni otwiera i chciałbym mu po prostu jebnąć.
musze z moją córką pogadać jak będzie troche większa, że jak mi tak odpierdoli to żeby mnie ubezwłasnowolniła i zamknęła w zakładzie jakimś zamkniętym pod pełnym nadzorem, a nie do ludzi wypuszczać.

3 polubienia

Z korwinizmu się po prostu wyrasta jak kończysz 13-14 lat :wink:

2 polubienia

Let’em fight.

3 polubienia
4 polubienia

Ja tak samo miałem z Cejrowskim. Jak byłem dzieciakiem to śmieszny pan, który dokuczał Frytce. Już pomijając jego poglady i współczesne występy w tvp, to pare lat temu gdzieś ten wywiad jeszcze raz obejrzałem. Ale bym mu chetnie przypierniczyl. Straszny śmieć.

Gdzieś dawno temu przeczytałem piękne zdanie i utkwiło mi w pamięci „jedyne, o czym chciałbym od Cejrowskiego usłyszeć, to jak to jest wdepnąć bosą nogą w małpie gówno”

4 polubienia

@Tadek

Będzie dzisiaj pite? :grinning:

4 polubienia

:laughing:

Jest coś w tym powiedzeniu, że skrajna prawica nie potrzebuje wrogów. Wcześniej czy później zagryzą się sami

3 polubienia

Poniedziałek i taka piękna wiadomość :smiling_face_with_three_hearts:

1 polubienie

Chcę tylko powiedzieć, że Joe Biden, ma monstrualne cojones.

3 polubienia

nie przesadzaj, tylu innych prezydentów i premierów, i kanclerzy, ludzi na ‘najwyższych’ stanowiskach już odwiedzało Kijów w ciągu ostatniego roku…

Co jest pewne, to, że amerykanie wysłali jasny sygnał. Jestem przekonany, że siły NATO były w razie czego gotowe do natychmiastowej interwencji. A uprzedzenie ruskich było do tego ostrzeżeniem, żeby nikt nie zgrywał gieroja, bo stawka w grze jest za wysoka. Boję się pomyśleć co by się teraz działo, gdyby Biden się potknął o krzywą płytkę chodnikową podczas spaceru po Kijowie.

Większe cojones ma na pewno maszynista pociągu, który wiózł Bidena przez Ukrainę.

Ale fantazję amerykańskie mają z tym niezapowiedzianym ‘szczekaniem pod nosem ruskich’ prawie ułańską.

1 polubienie

On jak on, ale pomyśl o ekipie secret service, która musiała ogarnąć tą wycieczkę.

Tak przy okazji, dobra a krótka niteczka do porannej kawy:

1 polubienie

8 polubień

Coś się komunizm w Szwecji nie sprawdza.

Cytat Szefowa szwedzkiego oddziału Oxfam Suzanne Strandfast jako przyczynę problemów wskazuje przede wszystkim system podatkowy. „W Szwecji mamy wysokie daniny, ale aktywa są opodatkowane w mniejszym stopniu niż w innych krajach” – wskazuje. Przez lata zniesiono podatek od nieruchomości oraz spadków, a także kilkukrotnie obniżano podatek osobisty, na czym skorzystali najlepiej zarabiający.