Podstawka pod monitor na biurko

Hej,
Słuchajcie, sprawa wygląda tak, że poszukuję jakiejś dobrej podstawki pod monitor, na nie za duże biurko.
Zastanawiałem się przykładowo nad taką: Podstawka z ładowarką
Tylko, że jest ona dość droga i nie wiem, czy chcę wydawać na to 300zł.
Macie może jakieś sprawdzone podstawki, z których sami korzystacie?
Funkcja ładowania nie jest mi tak bardzo potrzebna.

Czy zastanawiałeś się nad ramieniem?

Szczerze mówiąc, nie.
Mieszkam na wynajmowanym mieszkaniu i nie za bardzo chcę ryć w ścianach.

1 polubienie

Może ta?

1 polubienie

Myślałem o takim montowanym do biurka.

1 polubienie

O, wyglada super! Dzięki! Sprawdzę, czy będą mi pasować rozmiary :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Tak jak kolega wyżej - polecam ramię montowane do biurka.
Ja mam takie, wziąłem na próbę jedno z tańszych na allegro w konfiguracji laptop/27" i od pół roku na nic nie narzekam.
Montowane do biurka, nic nie wiercisz, jest stabilne.

1 polubienie

Osobiści mogę polecić ten uchwyt

Kupiłem ich już chyba z 7. Każdy sprawuje się idealnie. Ogólnie to już chyba legenda na rynku uchwytów. Mają też opcję podwójnego na więcej monitorów, lub monitor i laptopa. :slight_smile:

1 polubienie

Polecam, też mam ten w pracy, używamy ich na wielu biurkach i wszyscy są zadowoleni :slight_smile:

1 polubienie

Ja mam Duronic dm653, ale to koszt dużo wyższy.

Mimo, że nie mam 3 monitorów to wziąłem ramie na 3 bo w przyszłości pewnie zakupie owy, a jest on na tyle dobrze zmodulowany, że jeśli nie wykorzystujesz ramiona to go nie montujesz.

1 polubienie

A jest ktoś w stanie doradzić stabilne ramię VESA przykręcane do biurka, ale na 15 kg monitor? Znalazłem tylko takie za kilka tysięcy zł, a tyle nie dam.

1 polubienie

pół żartem, pół serio, ale…

…zamiast takiego kawałka bambusa za 80 ziko wolałbym podłożyć pod monitor dwie ryzy papieru za 30zł - po zmianie zdania/monitora/mieszkania nie trzeba nic wyrzucać, wszak papier można wykorzystać :wink:

Pozostając w temacie

jeszcze taniej będzie dociąć sobie kawałek europalety, wyszlifowac i pomalować próbnikiem farby z - powiedzmy - castoramy. Funkcjonalność podobna do tej bambusowej

2 polubienia

No ja nie wiem, koszt zakupu palety, koszt piły (nie daj boże elektrycznej kątówki czy wyżynarki, nie wspominając o pile stołowej), koszt szlifierki, papieru, prądu… :smiley:

1 polubienie

Radość z końcowego dzieła - bezcenna…
zrobisz 10 sztuk z jednej palety i sprzedajesz na etsy → $$$
:joy:

no cóż, jeśli się nie ma podstawowych narzędzi w domu, to się dopłaca… :wink:

EDIT

XDDDDD

Zależy co kto ma na myśli jako „podstawowe narzędzia” - ja mieszkając w bloku nie trzymam krajzegi z mieszkaniu :smile:

Ja też. Jeszcze. Obecnie mój warsztat to torba z narzędziami i małe imadełko.

17 polubień

Ja mam w bloku wiertarkę, dodatkowo młotowiertarkę SDS, wyżynarkę, opalarkę, szlifierki dwie różne, multitoola (szlifierka, tarcza do cięcią, dłuto elektryczne), do tego trzy skrzynki narzędziowe (klucze, śrubokręty, wkrętarki, bity, kabelki, łączówki, miernik elektryczny, miernik kabli żebym mógł je przedzwonić jak trzeba), ściski stolarskie i jakieś pierdoły. Jakbym chciał mieć więcej to żona by mnie pewnie z domu wyrzuciła z zabawkami.