Podcasty w Spotify / Podcasty za paywallem

Jeszcze nie słuchałem, ale czy na pewno exclusive? Bo w Overcaście jest osobny feed dla niego.

1 polubienie

Dołaczam sie do pytania, właśnie słucham pierwszego odcinka na pocket casts (na osobnym feedzie, nie na feedzie reply all).
Ok, to nawet jest wyjaśnione w pierwszych chwilach podcastu. Nie będzie exem, nie planuja nigdy nic w pełni ekskluzywnego dla spotify. Odcinki będą we wtorki na spoti, w piątki już wszędzie.
Zaznaczyli przy okazji, że najlepszą formą wsparcia ich jest jednak słuchanie na spoti…

3 polubienia

O, okej, czyli nie zrozumiałem się z kolegami. Ok. Uf

3 polubienia

Nie strasz Orzech.

https://www.instagram.com/p/CAYSqQLFP_l/?igshid=145vpohh7ddan

Wow. WOW. Okej, gruby ruch.

1 polubienie

Dzięki, odsubskrybowane.

2 polubienia

Z końcem roku jako exclusive. No nic, trzeba przesłuchać te kilkadziesiąt odcinków, które mam wybrane

1 polubienie

W ogóle to chyba rzecz, której nie obraził jeszcze @piotrek69 więc czekamy.

1 polubienie

Już w marcu wiedzieliście, że chyba warto uciekać ze Spotify. Może warto. Może trzeba, kto to wie w sumie

Ja to uważam, ze Rogan jest mega przehypowany. Jak są jacyś ciekawi rozmówcy, jak Bill Maher, Ben Shapiro, czy Neil deGrasse Tyson, to słucham, ale 95%+ podcastów usuwam od razu po tym, jak się pojawiają.
Gdybym był Joe, to tez bym przechodził, to musiały być grube dziesiątki milionów.
Ale nie sadze, żeby akurat ten podcast kogokolwiek zmusił do instalowania Spoti. Akurat JRE to mi się wydaje, ze większość ludzi sucha z kompletnych nudów, a nie przywiązania do prowadzącego.
Ja się bardziej boje jakiejś grubej akcji, typu Spoti kupuje Wondery. To by było dla mnie straszne. Chyba na szczęście są na to (jeszcze) dla Spoti za drodzy.

Tak, czy siak, wiadomo, Spotify = gunwo.

6 polubień

To (chociaż akurat Ben Shapiro nah, nie lubię o kosmitach).

Kupią, prędzej czy później kupią wszystko i będzie trzeba im płacić, żeby się zwróciło

1 polubienie

Ja Bena Shapiro uwielbiam. Nie zgadzam się z 90% jego poglądów, ale lubię to jak potrafi nawiedzonych SJW zaorać. Zresztą to pozostałe 10% to to, z czym większość liberałów się zgadza, tylko wstydzi się publicznie przyznać.
Poza tym mam wrażenie, ze pomyliłeś Bena Shapiro z Alexem Jonesem :wink:

A za Wondery i tak płacę. Mogę płacić dalej i mogę płacić więcej, niech tylko nie znikają z Overcast.

2 polubienia

Co z Wondery polecisz? Słuchałem Dying For Sex po Twojej rekomendacji i było bradzo spoko.

2 polubienia

Miało tylko za dużo reklam, ale potwierdzam - bardzo spoko

1 polubienie

Prawda, pełno ich bylo, ale słucham w airpodsach i bardzo przydaje się przewijanie, walne kilka razy w prawe ucho i nie ma reklamy :smiley:

1 polubienie

Na początek:
The Shrink Next Door
Dr Death
Dirty John
Gladiator
W takiej kolejności.

Żadna podcastowa subskrypcja nie daje tyle value, co Wondery+. Dla mnie to chyba godziny tygodniowo zaoszczędzone.

3 polubienia

Wszystkie newsy mówią o ponad 100 milionach dolarów Spotify Strikes Podcast Deal With Joe Rogan Worth More Than $100 Million - WSJ

5 polubień

No to panie… Za taka kasę, to bym jeszcze dał d**y CEO Spotify.

6 polubień

Nie mogę powiedzieć z kim rozmawiałem, ale jest to znany i szanowany współautor podcastu polskiego o różnych rzeczach min. technologii i powiedział, że można za tyle nawet palec do dupy włożyć. I jest w tym coś.

10 polubień

Nieważne czy Ty włożysz palec Wojtkowi, czy Wojtek Tobie - efekt będzie taki, że obaj będziecie mieli palec w dupie. :wink:

11 polubień