Pochwal się zwierzakiem

Chciałem się podzielić tylko smutną informacją. Dzień przed swoimi 16. urodzinami odeszła moja najwierniejsza przyjaciółka. :broken_heart: :cry:

Bardzo współczuję, wiem jakie to uczucie. Trzymaj się.

2 polubienia

Przeżyłem to trzykrotnie raz 17 lat potem 16 lat ( miesiąc temu) i mojej wtedy partnerki obecnie żony 16 również. Współczuje :broken_heart:

1 polubienie

Do mojego pimposława dołączył nowy kolega (na Początku myśleliśmy ze to koleżanka)
Kot o wielu imionach

6 polubień

Super. Koty nie powinny być samotne. Podobno stają się wtedy gorsze niż komentatorzy na Onecie.

2 polubienia

Moja psina - Badyl. Jack Russel Terrier. Pies z nadpobudliwością ruchową oraz brakiem cierpliwości. Najbardziej lubi biegać za piłką.

10 polubień

O jeju ile słodkości :smiling_face_with_three_hearts: :heart_eyes: :smiling_face_with_three_hearts: :heart_eyes: :smiling_face_with_three_hearts: :heart_eyes: :smiling_face_with_three_hearts: :heart_eyes:
To jeszcze ja dorzucę swoje futrzaki :smiley:
Rude futro to Rysiek (choć tak na prawdę to kotka, mały błąd podczas zaglądania pod ogon się wkradł)
A ten szaro-czarny to Emma

26EBB11B-AFFC-4897-AF0C-DFFFB9BA371A IMG_0539 1AE8AB07-EC9C-48B9-9FE3-8C5C15192DC7 IMG_0300 1CD8202D-E90E-4FE5-9977-B2FF81640636 IMG_1607 IMG_2153 IMG_1211

10 polubień


Dziś w drewutni znalazłem rodzinę jeży :slight_smile:
8 młodych wraz z matką.

21 polubień

Jacie, jaki pozytywny temat! Macie strasznie fajne zwierzaki! :+1: :grin:

To moja Freja:

13 polubień

Absolutnie WSPANIAŁE!!! To najlepsze co dziś widziałem więc kończę dzień.
Dobranoc.

2 polubienia

:heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:
O jeju, o jeju, o jeju. Cudowne po prostu

2 polubienia

Dzień dobry, mam ważne pytanie.

Jak się obecnie miewają jeże i co się z nimi stało? :eyes:

4 polubienia

Dzień dobry,
To jest bardzo dobre pytanie.
Jeży nie ma:( mianowicie matka je zgarnęła, i w godzinę wytuptała gdzieś, nie mam pojęcia gdzie.
Zjadła karmę dla kotów, i zniknęła. A zrobiłem jej domek.
A taki był ładny. Amerykański.

5 polubień

:frowning:

.

Dobra, to ja się też pochwalę moimi znajdami.
Poznajcie tego typa, który pierwotnie miał być Newtonem, ale stwierdziliśmy, że jest troszkę zbyt głupkowaty, więc został po prostu Kitkiem.
Adoptowaliśmy go jakieś 3 lata temu.

Teraz przedstawię wam Bubkę, która szlajała się po działce jednego z moich uczniów i szukała miłości. Zgarnąłem ją w celu zawiezienia do zaprzyjaźnionej fundacji, ale nie mieli miejsca, tak więc… Zajęliśmy się jej leczeniem, bo była w strasznym stanie, przeszła kilka operacji, a teraz, ponad rok później, jest przekochanym pozbawionym cienia agresji kotkiem. Swoją drogą, jak ją łapałem, myślałem, że jest kociakiem. Okazało się, że jest starszą kotką, która nie urosła, z powodu zaniedbania. Prawdopodobnie miała właścicieli z domu obok.


14 polubień

To u mnie od już prawie 6lat dwie cavie (Ginger aka Ruda i Fiona aka Czarna) oraz psiak Kawa, nazywana przez znajomych Bosman :wink:
Kawa jest z nami od lutego, a w sierpniu skończyła roczek. Ktoś jej się pozbył i przerzucił komuś na działkę z dużym psem. U nas znalazła kochający dom i jesteśmy przeszczęśliwi! :slight_smile:
Mega ponysł tego tematu :slight_smile:

7 polubień

Oglądałem wasze zdjęcia z zazdrością, a teraz sam mogę się pochwalić zwierzakiem. Baldur ma 9 tygodni :dog:

14 polubień

a gdzie jego wrota? :smiley:

1 polubienie

Świetny! I świetne imię (chociaż znamy jednego Baldura z historii co słabo się zapisał)

A to prawie mój paskud. W sensie mojego syna i jego mamy. Ale często u mnie więc to takie trochę własne zwierzę. Na gołym materacyku nie lubi spać. Musi być kołderka pod dupką…

14 polubień