Pochwal się zwierzakiem

Taki pomysł żebyśmy podzielili się jakie trzymamy zwierzaki w domu i jakiś krótki opis co to jest.

Owczarek Staroangielski

Moja psina to rasa znana pod jeszcze dwiema nazwami Bobtail oraz Dulux. Pierwszy ponieważ kiedyś obcinano im ogony tak w połowie, ale teraz na szczęście już się tego nie robi. Wolę ich z całymi ogonami. Druga to wiadomo z reklamy farb. Ja nazywam go Yeti, a naprawdę ma na imię SKY.

14 polubień

Przepiękny. Brak psa to największy minus mojego egoistycznego, niezależnego życia.

Przypomina się ten żart:
-O, jaki piękny kudłaty piesek, a z której strony on ma główkę?
-A tutaj. Co, chce Pan pogłaskać?
-Nie. W dupę kopnąć.

6 polubień

To ja przedstawiam wam Pimposława

Odratowany. Matka go jako jedynego odrzuciła a „właściciele nie chcieli za bardzo nic z tym zrobić” mieszaniec lionheda z dutch

Aktualnie czeka na nowego kolegę ( papiery adopcyjne trwają dłużej niż kredyt na samochód …)

13 polubień

W sumie fajny temat :slight_smile:

Krecia, sznaucer miniaturka, która za tydzień skończy 16 lat :slight_smile:


Bora, kundelek, 8,5 roku :slight_smile:

9 polubień

Oto przed państwem Dendi. Ponad trzyletni Chart angielski zwany też Whippetem Jak na charta jest niesamowitym kanapowcem. Zimą wstaje wraz ze wschodem słońca koło 10:00 :smiley: Chociaż żeby nie było, że tylko leniwy jest to trenujemy z nim Rally-o, Nosework oraz od czasu do czasu biegamy za wabikiem.

9 polubień


Czarny to Piksel, beżowa jest Nutka. Ona z hodowli, on z adopcji. @Bondzioszek Skąd adoptujesz?

12 polubień

Ważne pytanie, jak trudny w utrzymaniu jest taki słodziak i jak bardzo można je kochać, głaskać i ściskać, i ściskać i męczyc? :wink:

2 polubienia

A to moj zwierz :slight_smile:

8 polubień

Wymaga sporo więcej uwagi niż kot. Przede wszystkim dieta i szczepienia. Im mniejszy króliczek, tym też delikatniejszy ale… warto :slight_smile:

8 polubień

Ostatnie zdjęcie superanckie.
A adoptujemy przez jakaś fundacje która ma umowę z naszym vetem. Wiec wszystko przez veta tak naprawde załatwiamy :slight_smile:

1 polubienie

No i dokadnie wymaga dość dużo uwagi.
Przede wszystkim jak widzę króliki w małych klatkach na chomika to nie Uj jasny strzela.
Mój pimpol jest w sumie free range w klatce jedynie ma kuwetę i czasem przy sprzątaniu dla bezpieczeństwa tam go zamykamy.

Dieta to głównie dobre siano wiec nie ma tragedii.
Szczepienia dość drogie (my mamy wykupione ubezpieczenie gdzie są za „darmochę”)

No i trzeba się przyzwyczaić ze siano i bobki stają się wystrojem domu :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Poznajcie Caviora (krótkowłosa rozetka) oraz Yoshiego (długowłosy blondyn). Dwie Kawie Domowe aka Świnki Morskie. Cavior w grudniu skończył dwa lata, Yoshi dwa lata kończy w okolicach lipca.
Yoshi niestety ostatnio sie nam rozchorował - padły mu nerki i jest na diecie, bogatej w leki, igły i karmę ratunkową, ale nadal jest zwawy i nadal tak samo nienawidzi ludzi. Cavior za to jest gruby, kocha ludzi prawie tak mocno jak jedzenie i prawie tak samo mocno jak ma w dupie Yoshiego.


8 polubień

9 koni rasy małopolskiej (w tym dwa dwuletnie źrebaki) oraz 3 rasy Haflinger (jeden dwulatek).
Nie będę wstawiał zdjęć wszystkich :slight_smile:
Wszystkie poza źrebakami chodzące pod siodłem :slight_smile:

23 polubienia

Moje Państwo Psiaństwo, czyli Drops - sznaucer, który jest z moją żoną od szczeniaka, a ma już 12 lat i Sznupa, wszystkożerna suczka schroniskowa, którą wzięliśmy tuż przed Bożym Narodzeniem 2014.
Ogólnie rozwydrzone psiska, ale cóż, kochane okrutnie :grin:

9 polubień

Słodkie te Wasze zwierzaki :smiley:
Nam w życiu towarzyszy jegomość Panton, 4 letni Golden Retriever który uważa że jak piłka została rzucona to znaczy że ma leżeć tam gdzie spadła. Kocha każde jedzenie, ludzi i błoto… co do pierwszego to jestem pewien ale kolejność pozostałych 2 jest zamienna :wink:
Panton był przez jakiś czas gwiazdką internetów ale jego gaża za zdjęcia doprowadzała nas do bankructwa a jego do otyłości :smiley:

26 polubień

Oh damn, ale macie dobre foty!

3 polubienia

Szach mat kur***

15 polubień

myślałem, że po prawej to wydra xD

Czy to pieseł czy to fokeł :smiley:

1 polubienie

Mój kot, o imieniu Papież. Mega gadatliwy, chcący ciągłych pieszczot. Po całym mieszkaniu chodzi za mną krok w krok, nawet pod drzwiami toalety waruje, zawodząc tęsknie co jakiś czas xD
Potrafi być strasznie upierdliwy, ale mimo to nie wymienilabym go na żadnego innego :stuck_out_tongue:

12 polubień