PlayStation 5

Holiday to dla Amerykanów święta z czyli jednak premiera w grudniu.

4 polubienia

Zaczęła się konferencja Sony na CES i na początek gadka o PS5, ale dużo nie powiedzieli. Przedstawili logo i rzucili kilka ogólników o sprzęcie.


2 polubienia

A wszystko jedno. Ja to już chcę. Czekam niecierpliwie!

Szczerze, martwi mnie to. Ms wjechało ostro we wszystkie usługi około konsolowe, który sprawiają, że ich oferta jest bardzo kusząca. Zbroja się jak nie wiem i trochę błyskają tym co mają z daleka. W międzyczasie Sony siedzi cicho i tylko przebakuje o tym jaki to super sprzęt zrobi. Czekamy dalej.

1 polubienie

Ja tam czekam na bundle Xbox NG + Cyberpunk :smiley:

1 polubienie

Jeżeli potwierdzi się, że będzie kompatybilność wsteczna w PS5 to ją wezmę. W przeciwnym wypadku xbox

U mnie był PSX potem x360 teraz ps4 wiec wypadałoby zachować ciągłość. Nie mam wyboru i kupię konsole od Microsoftu:)

1 polubienie

Potwierdzona jest już z PS4, nie wiadomo jak z wcześniejszymi wersjami.

1 polubienie

Mnie by wystarczyło PS4 i shut up and take my money. Ps3 mam w domu jeszcze bo to moja ostatnia konsola poza Switchem. A z PS4 bardzo chcę ograć wszystkie exy.

1 polubienie

Steam i Epic Store na Xklocku !!

2 polubienia

https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-02-14/sony-is-struggling-with-playstation-5-price-due-to-costly-parts

Bloomberg dotarł do kosztów produkcji PS5. Wygląda na to, że u nas konsola będzie kosztowała około 500 euro.

1 polubienie

Akurat jakiś czas temu o tym myślałem i założyłem £399. Potem @6ghost9 mnie przekonał, że może raczej odłożyć powinienem £499 i tak też zrobiłem. Chyba dobry ruch z mojej strony, aczkolwiek słabo, że tak podrożeje konsola…

1 polubienie

Trochę specjalnie z górką - zostanie albo na gierki, albo dodatkowego pada… :wink: Albo na nic jak tak podrożeje… :stuck_out_tongue:

1 polubienie

PS Pro i Xbox One X premierowo kosztowały odpowiednio 1799 i 2199 cebulionów, mówię tu o cenach na premiery w latach 2016 (prosiak) i 2017 (One X), więc jeśli nawet będzie drożej, tj. 2199-2499 PLN przeliczone z 500 ełro, to pod koniec 2020 akurat mnie nie zdziwi ta cena, niestety… :confused:

Obstawiam, znając życie, że 499€ zostanie przeliczone na 2999zł.

1 polubienie

Nie no, nie przesadzajmy, to nie Apple :stuck_out_tongue: że z 999$ robi się 5199 zł :smiley:

A tak poważnie, to z euro jest trochę lepszy przelicznik, bo VAT i cło nie wkracza nagle

Zrobią przeliczenie z 499 funtów + VAT i cło :smiley:

2 polubienia
2 polubienia

Jest nadzieja, że coś się ruszy

2 polubienia

Tylko XBOX

10 polubień