Plany na Black Friday / Cyber Monday

Zbliżają się święta komercji. Pochwalcie się, na co czekacie, na co polujecie, jakie plany zakupowe na Black Friday / Cyber Monday?

3 polubienia

Jakieś obniżki na iPad Air, smart keyboard i apple pencil. Pewnie nawet tak zrobię, że kupię np tylko to co przecenione (np akcesoria) a resztę jak dozbieram pieniądze.

1 polubienie

Subskrypcje usług które kupiłem w promocji rok temu XD

8 polubień

Będę polować na Sony wh-1000xm3 :wink:

2 polubienia

Do muzyki, podcastów, audiobooków polecam. Do rozmów - zdecydowanie nie polecam.

Czyli git, na tym mi zależy :wink:

Jeśli będzie fajna promocja i ogarnie mnie zakupowe szalenstwo to poluje na Pixel Standa. Poluje też na golarkę Brauna z serii 5,może coś się uda ustrzelic.

1 polubienie

Ja to w sumie na jakieś ciuszki fajne na ¯_(ツ)_/¯

1 polubienie

Ja poluje na AirPods lub jabra elite 65. Myśle tez o zegarku sportowym. Może jeszcze jakieś elektronarzędzia bosh pro kupię. Dobre promki są.
Bardzo fajny wątek!

1 polubienie

Nie wiem czy miałeś okazję testować, ale kupiłem brauna najwyższy model i nie umiał sobie poradzić z moim zarostem. Zeby ogolić się tak, aby nie było widać włosów to dramat. Gdyby golił do krótkiego zarostu i zostawiał np to luz, ale zostawiał kępki zarostu. Finalnie oddałem go koledze Chińczykowi i jest zadowolony, ale ma bardzo mały zarost.

Jednym słowem nie polecam tego badziewia.
Słyszałem, ze Philips jest lepszy, ale nie testowałem.

Monitor: 4K 27" IPS.

Ja praktycznie nie mam zarostu, w najlepszym wypadku muszę golić się dww razy w tygodniu, a zazwyczaj raz. Do tej pory uzywalem maszynki z trzema ostrzami od Philliosa właśnie i mam dość. Nie potrafi dojechać do połowy włosków na mojej szyi i cholernie mnie podrażnia, dlatego chcę zobaczyć jak będzie z maszynką tego typu.

Spróbuj na mokro - maszynka na żyletki, pędzel i dobre mydło.

3 polubienia

Mooooże Google home mini i chromecast, inteligentne oświetlenie (chociaż powoli przekonuje się do systemu Ikei i chyba finalnie w niego pójdę) Generalnie jakiś budżet jak co roku jest i jak będą jakieś solidne okazje to wezmę.

Ja bym kupił nowy lewy bark i nowe prawe kolano ale mogą tym nie handlować.
Innych rzeczy nie potrzebuję. Właściwie to muszę przegrzebać szafki, szuflady i komórki i chyba zorganizować swój własny black friday…

4 polubienia

O, ja bym coś głupiego kupił. A tak na poważnie: jak będzie jakiś Google Home Mini, to wezmę. Jak będzie raspberry pi w spoko ofercie - też wezmę. Jestem raczej otwarty na to, co się pojawi. Nie mam zamysłu na jakieś ogromne zakupy, nie chcę telewizora, nie chcę konsoli, itd. Raczej mniejsze produkty, jeśli będą w milusich cenach, to się zainteresuję. Nie mam też zamiaru wydawać niewiadomoile pieniędzy. Może parędziesiąt dolarów max.

Żyletki niestety nie wchodzą u mnie w grę po pierwsze przez jakieś uczulenie, do tego niesłychanie duże podrażnienia. Próbowałem już różnych sposobów i jedynie elektrycznymi do tej pory jako tako udaje mi sie golić bez większej tortury po.

Ja używałem Braun 3 w wersji Wet and Dry. Golenie pod prysznicem super sprawa.

najgorsze jest to ze nic nie potrzebuje a i tak pewnie cos kupie :confused:

2 polubienia

To mogłoby być moje bio…

6 polubień