Plany na Black Friday / Cyber Monday

poszerzyłeś moją wiedzę życiową. Nigdy o tym nie myślałem a to może być mega przydatne bo odchodzi to całe sprzątanie zlewu, kranu itd. z włosków, które gdzieś poleciały! Dzięki :slight_smile:

Tylko lustro pod prysznicem trzeba mieć. Ja mam za twardy zarost na takie srauny

Wszystko spoko, ale black friday (jak i większość promocji) ma sens w US ale nie w PL. U nas to śmieszne jest a nie promocje :slight_smile:
Pamiętam jak dorabiałem sobie na sklepie i przed promocjami całą noc naklejaliśmy “stare ceny” które były o 30% wyższe niż dzień wcześniej, żeby była promocja :smiley:

5 polubień

Ja to wiem. Ale jest jeszcze Amazon… Poza tym, bardziej chciałem się czymś zainspirować.

w PL kupuje się na BF na amazone.de i to się opłaca :slight_smile: Kto kupuje w galeriach w “sezonie” ten zawsze będzie zrobiony na szaro!

Problemem jest to, że 99% sprzętu który mnie interesuje amazon nie wysyła do PL :confused:

A próbowałeś mailboxde.com?

Wiem że się da. Podobnie da się zamówić na adres znajomego mieszkającego w DE
Ale denerwuje mnie to bycie gorszym sortem Europy - dzięki takiemu Amazonowi mam ochotę głosować na PiS

1 polubienie

Dzięki za to. Nie wiem czy wykorzystam, ale już się zarejestrowałem od razu. Fajna usługa.

Kojarzycie w ogóle, żeby w sklepie Apple były promocje w poprzednich latach? Bardzo mnie zastanawia, czy w ogóle jest na co liczyć.

1 polubienie

Dawno temu były. Nie nastawiaj się. Jak będą zniżki na kolejne zakupy, to wszystko.

1 polubienie

ale u reselerów już jak najbardziej!

1 polubienie

Czekam na to bardzo. Chyba w ogóle po raz pierwszy mam bardzo konkretne plany zakupowe na BF i CM.

Ja z technologicznych rzeczy zasadzam się na Yubikey 5 NFC, może na PS/Xboxa, o ile któryś z nich będzie w okrutnie dobrej cenie. Z nietechnologicznych: zegarek.

3 polubienia

Ja poluję tylko na 1password, bo jakoś tak kupiłem rok temu i za chwilę trzeba będzie słono płacić… Ze sprzętów to chyba na nic nie czekam, kupiłem już wszystko, co potrzebne.

Z 1Password mam ciekawą historie. Otóż płaciłem przez ponad rok poprzez platformę iTunes, ale stwierdziłem, że lepiej jak będę im bezpośrednio płacił, bo więcej kasy dla nich. Zrezygnowałem w sierpniu z subskrybcji na iTunes, a nadal mam aktywne konto ¯_(ツ)_/¯ nie mogę nic zrobić

3 polubienia

Ja mam zamiar zapolować na Pada do Xboxa. Przyda się podczas wyjazdów z ipadem :grin:. Będę również szukał promki na Apple Pencil 1st gen. Testowałem go ze swoim iPadem A3 i bardzo mi się spodobało. Przede wszystkim tworzenie szybkich notatek to czyste złoto.

1 polubienie

O, właściwie pada do Xboxa/Switcha bym. Ja trochę czekam na promocje od Google, może Chromecast, może Stadia? Zerkam też w stronę gierek na Switcha. Bym bardzo chętnie coś ogarnął.

@pawelorzech a może tak Bastion na iOS? Akurat dali w najlepszej cenie, czyli za darmo :wink:

1 polubienie

Jest to nieprawdziwa informacja. Bastion przeszedł po prostu na opcję darmowa appka + in-app jeśli chcesz grać dalej!

1 polubienie