Overcast Premium zasmażany z polską cebulką

Że tak zapytam - jak to zrobić? Bo rozumiem że masz dwa konta na raz? Czy jedno na itunes (apki) a drugie na maile etc ?

Kontem UK loguje się do App Store tylko jak potrzebuje jakąś specyficzną apke. Normalnie mam cały czas zalogowane do App Store itd. konto PL.

Jest sens przenosić konto do PL, czy różnica jest aż tak duża? Np ile w Polsce kosztuje cywilizacja 6? Ostatnio myślałem żeby kupić na ipada, tutaj to jest chyba £20.

Różnica jest taka, że np. Apple Music w PL kosztuje mniej. Z drugiej strony nie będzie pewno tam Apple News+, a na UK koncie - będzie.

Pewnie tak, ale jak masz usługi powłączane z rodziną to Apple nie udostępnia możliwości zmiany adresu ot tak, więc sam tez mam konto U.S., UK i SG, które musiałem przełączać zeby instalować lokalne aplikacje niestety pod tym względem Apple ssie wielką pałę.

Konta nie można przenieść jak się ma uwaga: nie tylko usługi od Apple, ale także trwające suby innych aplikacji czyli jak kupicie sobie subskrypcję na rok, to przez rok Wasze konto jest zamrożone do danego kraju. Swego czasu próbowałem przenieść konto do SG i poległem (i dobrze). Mógłbym essay pierdyknąć o durnym Apple pod tym względem.

1 polubienie

tylko ja tak mam ze nie działa mi pauzowanie i wznawianie odtwarzania przez kontroler od earpodsów?