Overcast Premium zasmażany z polską cebulką

Płaćcie za Overcast, bo warto wspierać dobrych deweloperów nawet, jeśli są milionerami :wink:

ALE.

Jeśli bardzo nie chcecie albo po prostu nie możecie, to powiem Wam jak dostać subskrypcje Premium za free. To będzie taki nasz forumowy sekret diehardowych yeswasowiczów. :slight_smile:
Tylko tak, nie mam jak sprawdzić, czy jeszcze są otwarte sloty na betę, ale niedawno jeszcze były.
Jeśli zainstalujecie sobie betę w TestFlight i „kupicie” Premium, to dostajecie subskrypcję za darmo. I to później działa nawet, jak się wróci do wersji niebetowej (co na dziś jest polecane, bo wersja oficjalna jest nowsza, niż beta)

Dziękuję, pozdrawiam.

4 polubienia

Wspieram Armenta, ale ostatnio mam pewien problem - może będziecie wiedzieli co zrobić, bo Marco niestety olewa mnie na Twitterze. Z resztą słuchając ATP znam jego stosunek do Apple Watcha, a problem mam właśnie z tym ustrojstwem. Mianowicie, od jakiegoś czasu synchronizują mi się tylko wybiórcze podcasty pomimo tego, że mam zaznaczone wszystkie. Ponadto synchronizuje mi się tylko 1 nieprzesłuchany, podczas gdy mam zaznaczone ostatnich 5. Whatta fuck? Odinstalowywałem appkę i instalowałem ponownie - bez rezultatów.

To raczej nie wina samej aplikacji, tylko tak sobie działającego API. Ciężko mi coś powiedzieć, bo nie słucham z zegarka. Tu jest trochę więcej w tym temacie, ale sukcesów nie wróżę, bo Marco narzeka na synchronizację od zawsze.
https://marco.org/2018/09/17/overcast5

Nie to już jest stary wątek. U mnie wszystko działało do momentu wymiany AW Series4 (premiera) na nowy AW series4 w końcówce lutego. Od tego czasu dupa zbita.

Dobra cebula, aczkolwiek pamiętajmy, że to tylko 30 złoty na rok i warto wspierać Marco bo robi dobra robotę.

PS. Jeśli chcecie słuchać audiobooków to z overcast premium można je dodać do słuchania w aplikacji. Smart speed i książka? Don’t mind if I do.

1 polubienie

Wiem, że to może głupio zabrzmi, ale sprawdzałeś czy nie masz przypadkiem zapchanego Apple Watcha? W sensie, czy jest miejsce na kolejne odcinki? Bo może problem jest taki, że stare Ci tam zalegają, więc nie ma miejsca na nowe?

Nie, miejsca jest dosyć. Dziwna sprawa z tym jest. Synchronizuje mi się jakoś 3-4 podcastów z 25 ustawionych.

Ile godzin wam oszczędził overcast? Pytanie w kontekście podcastu z 1 maja :slight_smile:

U mnie 195h

1 polubienie

U mnie 183.

1 polubienie

Mogę się schować z moimi 24h, ale na swoje usprawiedliwienie mam naprawdę tylko to, że słuchałem w wielu różnych klientach tych podcastów wszystkich :(…


takie tam moje staty

1 polubienie

Masz do tego jakiś shortcut? Też bym chciał coś takiego :slight_smile:

Podcast Addict. Wbudowana funkcja.

2 polubienia

To ja też się pochwalę swoimi statystykami

1 polubienie

Niestety jest tak, jak mówiłem @luke-g :pensive:

1 polubienie

Wiem, słuchałem dzisiaj rano podczas biegania co Marco mówił :wink: nie zmienia to faktu, że smaka narobił opowiadając o swoich planach appki standalone, byle Apple na to pozwoliło w nowych watchOS

Szkoda tylko, że jest ograniczenie 1 giga na plik. Specjalnie kupiłem premium, żeby przesłuchać audiobooka gry o tron (1,7GB) przez overcasta.

1 polubienie

A nie możesz go sobie ciachnąć na pół?

Do audiobooków w Kompocie polecali apkę Bound - Cloud Audiobooks. Sam jeszcze nie testowałem, ale wygląda ok.

Jasne, że mogę, ale to kolejna rzecz, którą trzeba zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aktualnie mam pocięte rozdziałami i wrzucone do playlisty

2 polubienia