Overcast Premium zasmażany z polską cebulką

Polecam. Nie ma nic lepszego na iOS niż Bound

Szukam i nie umiem znaleźć. Gdzie to się sprawdza?

Klikasz w logo Overcast po lewej na gorze, a potem zjeżdżasz na sam dół.

1 polubienie

A ja szukałem we wszystkich podmenu oO. Póki co 136 godzin. Szkoda że nie da się sprawdzić statystyk dla przyspieszenia i że w ogóle innych statów nie ma, ale Marco coś tam wspominał, że on nie chce mieć żadnych danych o użytkownikach.

1 polubienie

U mnie 150 godzin

A ja tyle czasu myślałem, że tylko overcast ma funkcję pomijania ciszy… A, że zmuszony jestem do korzystania z Androida aktualnie to używałem Podcast Addict… Dzięki Tobie zaoszczędzę czas :slight_smile:

@luke-g jeśli ten link nie działa, to znaczy, ze nie ma slotów. Ale sprawdź.

TestFlight - Apple

2 polubienia

Luv ya

2 polubienia

Udalo się?

Udalo. Thx!

1 polubienie

To ja dziękuję za cebule. Od jakiegoś czasu myślę o kolejnej przymiarce do Overcast. Dodawanie plików szczególnie z Audioteki może być fajne.

Edit: Czy jak mi się spodoba to mogę wesprzeć inaczej Armenta?

Edit2: To dziwne, czemu przy subskrypcji nie pojawia się systemowy popup z potwierdzeniem. Tylko customowy wymagający podana hasła Apple ID?

1 polubienie

Nie mogę tego ogarnąć bo zapro jest do polskiej wersji chyba tylko. Ma ktoś może do szwedzkiej?

Nie sadze. Ja mam US konto, @pawelorzech brytyjskie, a @luke-g chyba singapurskie i wszystko hula.

Jaki masz problem?

2 polubienia

Możesz zrobić to, co ja. Ściągnij wersje z AppStore, wykup subskrypcje i wróć na betę. Jak już masz Overcast w TestFlight, to możesz dowoli przeinstalowywac wersje oficjalna i betę. Nic się nie wykrzycza.

2 polubienia

Najprawdopodobniej prosi Cię o hasło, żebyś zaakceptował regulamin testflight. A popup jest inny, bo nie ma darmowych subskrypcji, wiec program musi Cię poinformować, ze dostajesz Premium za free.

Udało się, zmieniłem język na szwedzki. Wyskakiwał komunikat ze nie może się połączyć ze sklepem z regionem polskim. Pewnie cos się gryzł język telefonu z językiem App Store i językiem overcasta

2 polubienia

Ja mam konto PL :slight_smile: bo za dużo powiązanych usług typu AM dla rodziny

Z perspektywy czasu trochę żałuję, że przeniosłem konto w App Store do UK, bo w PL ceny lepsze, ale… niektóre aplikacje z UK (np. niektóre banki) są tylko w UK App Store. Jak minie rok od zmiany (jakoś w grudniu), to chyba wrócę do PL #cebulka

Ja w tym celu mam drugie konto w UK założone tylko do instalowania aplikacji specyficznych dla UK. Poza tym telefon cały czas zalogowany za pomocą PL ID.

ja nie żałuje bo ceny nie różnią się za bardzo a mam dostep do bankowosci, aplikacji urzedowych itd.