👨‍👧‍👦 Ojcowskie bractwo

gz man:)

1 polubienie

Gratulacje!
Nasza córka z kolei coś się nie spieszy z wyjściem na świat - termin był na czwartek a ona dalej siedzi w brzuchu mamy :roll_eyes:

3 polubienia

Córki są wspaniałe :heart::muscle:

Gratulacje!

3 polubienia

Kask dla 2-latka? Na początki jazdy na hulajnidze/rowerku biegowym itp

Słucham polecajek

cokolwiek co znajdziesz sie nada i tak za miesiac dwa do wymiany:)

8 polubień

Ikea ma fajne kaski

Najlepsze z waszego doświadczenia sposoby na:

• pozbycie się skoczka (model 2 letni, od początku smoczek, teraz do spania zawsze)

Moja znajoma ucięła końcówkę smoczka na oczach córki. Później raz [córka] spróbowała i już więcej nie chciała… Mój syn jakoś sam się pozbył. :wink:

ustalenie z uzywaczem smoczka ze to zle rozwiazanie i duze dzieci a juz jest duzym dzieckiem przeciez bo ma 2/4 czy ile tam lat nie uzywaja smoczka. zaznaczenie w kalendarzu ze moze uzywac na poczatku co drugi dzien i tylko do spania pozniej co trzeci, pozniej raz w tygodniu i w dwa miechy max lagodnie odstawi:) przy okazji wprowadzic grwalizacje czyli jakas nagroda za brak smoczka, sprzatanie, pomaganie najelsze sa naklejki do wklejania i jak dociagnie do 100 czy tam 200 to jakas fajna nagroda ktora sam sob8e moze wybrac typu pojscie na kulki/pluszak. u nas dziala:)

1 polubienie

Młody mój nigdy nie chciał smoka, młoda po prostu dowiedziała się, że to nie wypada i przestała ¯_(ツ)_/¯

1 polubienie

Jak dziecko się rodzi, to kupujesz chomika. Dajesz smoczki dziecku i chomikowi, czekasz dwa lata, mówisz obojgu „czas odstawić smoczki”, żadne ze smoczka nie rezygnuje, chomik umiera, pokazujesz go dziecku i mówisz: „to dlatego, że nie przestał używać smoczka”. Tadaaam. :grin:

7 polubień

Też nie wiedzieliśmy, jak się za to zabrać. Pojechaliśmy na wakacje i w drodze do hotelu zgubił smoczek. Było za późno, żeby coś dostać. Następnego dnia też nigdzie nie mogliśmy kupić więc odpuściliśmy i się udało :slight_smile:

Ale o metodzie z przecinaniem smoczka też słyszałem.

1 polubienie

nie no to hardocre total - niszczenie świata dziecka, przyjdzie jeszcze na to czas. wole jednak mój sposob:)

3 polubienia

ucinaliśmy stopniowo smoczek, z dnia na dzień co raz bardziej, przestało jej to pasować i było po smoczku :slight_smile:

1 polubienie