Odkrycie roku 2019

Od pierwszego odcinka, jakby jeszcze z tego wcześniejszego podcastu. Zacząłem słuchać od odcinka Vox Machina ep. 00. Drugi podcast się zaczyna tak jakby od 20 odcinka drugiej kampanii. Może i nie umieją, ja nie wiem, bo też nie umiem. Wiem tylko, że czułem się wrzucony na głęboką rolę i nie wiedziałem o co chodzi i co się dzieje, więc ciężko mi się słuchało. A jak tylko pojawił się jakiś powód, że przestałem słuchać na jakiś czas to już nje wróciłem. Może teraz jak się trochę nauczyłem podstawowych zasad to będzie mi łatwiej.

Gorsza jakość (brak normalizacji) jest w sesjach z widzami - np na SUMach Bańka jest za cicho. Wsłuchujesz się, co on mówi, a tu nagle, jak się image @Bondzioszek nie wydrze… tzn mówi normalnie, ale jego poziom głosu jest o wiele głośniejszy…
Po za tym - u Baniaka jest pójście na żywca, nie ma reżyserowanych ról i technika dźwiękowego :wink:

1 polubienie

Możesz więcej napisać o nebo? Jak działa, czy Polski też obsługuje itp?

Generalnie działa w miarę dobrze, ale… gdy chcę komuś ją zademonstrować to coś nie działa. Przy czym moje pismo jest fatalne ;-d
Często muszę pisać dokładniej i poprawiać literę lub cały wyraz (czasem najszybsza opcja choć zawsze jest możliwość wybrania podpowiedzi jaki to miał być wyraz). Gdy mam już coś zapisane dwa tapnięcia i magia - jest tekst nie odręczny. Niestety nie znalazłem narazie opcji powrotu do formy pisanej.

Do odczuć kartki jeszcze trochę brakuje. Trzeba trzymać się lini, nie można robić strzałek, rysuneczków (dla ścisłości -jest to osobna opcja która trzeba zaznaczyć a to przerywa ciągłość tekstu). I chyba najsłabszy element, zarządzanie notatkami jest ograniczone jak na mój gust. Jest opcja eksportu w wielu formatach i rozważam aby, już zapisane notatki przenosić do innej aplikacji - na razie nie wiem jakiej.
Ale i tak, magia jest.
Obsługuje Polski.

1 polubienie

Okej, doszła jeszcze nowa rzecz przed samym końcem roku, mianowicie magnetyczne kostki rubika. Jakiż to jest cudowny wynalazek.

2 polubienia

Ej! Skoro Sylwester się zbliża to polecam rum Captain’s Cook - rum z Lidla. Kosztuje 30zł a od Captain Morgan różni go to, że ma lekko migdałowy posmak. Mniam! I to jest moje alkoholowe odkrycie roku.

I jeszcze jedno mi się urodziło odkrycie. Ciuchy rowerowe Bimber Bike. Fuck! Ależ jakość! 100% polska produkcja. Polecam jak siemasz!

1 polubienie

Dokładnie. DuckDuckGo fajne, ale mam kilka uwag, bo wkurza mnie strasznie. Przykład: dzisiaj szukam strony Orange Flex. Wpisuję hasło, klikam szukaj i co? Wyskakują mi dziesiątki innych stron, a polskiej nie widać. W Google zazwyczaj to, czego szukam wyskakuje na samej górze - nigdy z tym problemów nie miałem…

To powinno rozwiązać twój problem :smiley:

Pogrzebanej w ustawieniach. Zmieniłem region na PL i wydaje się być ok

A musiałeś ten sam post wklejać w kilku miejscach?

2 polubienia