Nowy serwer!

Hej,

piszę ten temat drugi raz, bo za pierwszym razem wrzuciłem go przed ostatecznym wgraniem backupu, więc… Mamy nowy serwer!

W skrócie:

  1. Jest dużo szybciej niż było (różnica jest naprawdę widoczna!),
  2. Zaoszczędzi nam z Wojtem około 400zł rocznie (720pln za rok vs 6 euro za miesiąc),

Jeśli coś, gdzieś nie wyświetla się albo nie działa jak należy - dajcie proszę znać. Niektóre rzeczy się naprawią same, inne będę musiał kopnąć.

16 polubień

Już nie będzie się nic usuwać?

Jest znacznie szybciej!!!

1 polubienie

faktycznie zpapiernicza:)

2 polubienia

Już nic:)

1 polubienie

Woohoo!

A tego CDNa to ciągle masz w planach stawiać? Bo pliki z backblaze są u mnie blokowane jako “File Sharing” :smiley:
CDN by pomógł :wink:

2 polubienia

No właśnie to jest problem, którego nie udało mi się rozwiązać od lutego

Pewno będę z tym walczył, ale nie umiem podać daty, bo naprawdę nie mam pojęcia co się dzieje

2 polubienia

Logowanie przez twittera nie działa, ale to może i dobrze.
Zmieniłem na klasyczne login/hasło.

3 polubienia

Okazało się, że umarło już parę miesięcy temu jak Twitter wyłączył stare API. Nie przywracam:)

No i witam serdecznie, jak @Artur_Morawski się odezwał, tak rozwiązał wszystkie problemy w te słynne trimiga. Nowe pliki są już serwowane z CDN :slight_smile:

4 polubienia

jest szybciej,

polecam i pozdrawiam

3 polubienia

Congrats! Wybaczam, że w czasie lunchu :smiley:

1 polubienie

Lekko mnie zmroziło jak nie mogłem się zalogować, ale całe szczęście reset hasła po mailu wystarczył.

Dzięki za dobrą robotę!

1 polubienie

BTW, adres Twojego obrazka to:

https://cdn.forum.yeswas.pl/optimized/3X/c/7/c79553ff376d39d7b405eb16eef1014396f00ee5_2_690x494.jpeg

I to jest właśnie piękny ten początek adresu <3

2 polubienia

I jeszcze się @piotrek69 ucieszy, bo mamy CDN też w USA, co oznacza, że u niego też się będą szybciej obrazki ładowały:)

3 polubienia

Bardzo się ucieszę i dam znać za trzy tygodnie jak wrócę do NA :wink:

3 polubienia

Bo pojechał do PL kopać rowy żeby zarobić na dalszy pobyt w US.
POLSKA WSTAŁA Z KOLAN!
SERWER WSTAŁ Z KOLAN!

9 polubień

Na truskawki pojechałem, żeby na Kashimę starczyło.

3 polubienia

Z technicznej ciekawości. Jaki cdn za tym stoi?

Bunny

2 polubienia