Nowe funkcje na forum

Hej,

dziś przykucowałem odpowiednio i dodałem trochę nowych rzeczy do forum.

Przede wszystkim w momencie publikacji nowego odcinka pojawi się automatycznie nowy post na forum zapostowany przez naszego nowego kolegę:

Od dziś można także czatować za pomocą nowego systemu do czatowania - od teraz DMki działają bardzo podobnie do tego co znamy z FB i przypinają się do dolnego paska przeglądarki. Możecie pisać ze sobą jak na messengerze! A wygląda to tak:

Na forum można też od dziś dodawać spoilery dzięki tagom [spoiler]! (rozpoczynamy [spoiler] a kończymy tagiem [/spoiler.] bez kropki).

Działa to całkiem nieźle :wink:

To by było na tyle. Dodatkowo przygotowałem forum pod przenosiny na warszawski serwer OVH, więc będzie dla osób w PL pewno działać szybciej.

Pozdrawiam cieplutko!

3 polubienia

Zajebiste są te fukncje : D

1 polubienie

dobra robota. Ta funkcja podoba mi się szczególnie.

1 polubienie

BTW. Po przenosinach mam zamiar włączyć sygnaturki na forum. Jak przywracamy tym forum wspomnienia do lat 2000, to już w pełni. Po przenosinach, bo chcę przenosić mniej gigabajtów niż będzie jak dodam możliwość dorzucania sygnaturek :smiley:

2 polubienia

Aha, zapomniałem dodać:

Od dziś komentarze z forum pod odcinkami pojawiają się jako komentarze na yeswas.pl. :slight_smile:

4 polubienia

Aha, forum już stoi na OVH. Pozdrawiam! (dlatego znikło z sieci na ostatnie 3h, ale teraz nie będzie znikać, bo stoi też na cloudflare)

6 polubień

Zakucowane perfekcyjnie, teraz pozostaje tylko zmyć tłuszcz z włosów. Dobra robota :smile:

3 polubienia

Co do czatu, na desktopie super, na Andronidzie w przeglądarce wygkada to okropnie:

1 polubienie

Ugh, właściwie może wyłączę go na mobile…

No a że tak spytam - a po co to? :slight_smile:

  • For fun?
  • Będzie miał do portfolio?
  • Sprawdzić, ile tłuszczu z włosów może jeszcze odessać?

Wybierz jedno, ale mądrze :wink:

2 polubienia

Latwiej się tak pisze na DM z ludźmi. Ja używam DM sporo tutaj, stąd taka funkcja dodana!

1 polubienie

Nie w moim przypadku :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Te DMki to działają? Gdyby nie to że odkopuję ten temat po coś innego to bym w ogóle nie wiedział że takie coś istnieje

Odkopuję bo nie chce mi się nowego zakładać z głupim pytaniem.

Po co jest toto?

Nawet jak to ustawię to gdzie toto widać?

I do czego służy to?

Swoją drogą fajnie że mogę sobie otadkować profil na maksa :smiley:

image

5 polubień

Owszem, działają.

Nagłówek profilu jest w profilu i jest tylko tam widoczny.

A telegram:

https://forum.yeswas.pl/t/powiadomienia-na-telegramie/79/2

3 polubienia

@pawelorzech czy istnieje możliwość dodania na forum do listy wspieranych plików innych rzeczy niż multimedia? Doc-i, xls-y, txt itp

Zrzut ekranu 2022-01-25 o 14.16.07

2 polubienia

Już tego modala wywnioskowałem, że się nie da :wink:
image

Przepraszam, nie sprecyzowałem, czy mógłbyś dodać także pliki innego, niemultimedialnego typu?

1 polubienie

Dodałem zip i rar, jakiś jeszcze?

1 polubienie