#270 - Kiedyś nas zamkną

Originally published at: #270 – Kiedyś nas zamkną – YesWas | Podcast

Dziękujemy za przesłuchanie tego odcinka. Yes Was Podcast powstaje dzięki waszemu wsparciu. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Discordzie, Telegramie lub Reddicie. Możesz też napisać do nas maila:

Do usłyszenia za tydzień!

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 1:13:03 — 61.2MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

2 polubienia

Zobaczcie co teraz się będzie działo :wink:

3 polubienia

Dobry odcinek, powiedział w końcu coś o Londynie.

4 polubienia

Ooo będzie co słuchać jutro o 4 rano w drodze do pracy xD

Oj wybacz. W LONDYNIE TO BĘDZIE TRZECIA RANO.

1 polubienie

Tipy telegramowe be like
Obraz

2 polubienia

A’propos wspomnianego Asusa:


Edit: Lan Port

3 polubienia

BTW. Opowiedziałem dużo, ale nie powiedziałem chyba co robię w tym odcinku. Znaczy bardzo przemknąłem o tym czym się zajmuję :smiley:

2 polubienia

Miałem coś napisać w tym temacie, ale nie mogłem się zebrać, bo w sumie to moją ciekawość zaspokoiłeś. Na chwile obecna nie mam więcej pytań. Chciałem wiedzieć, jak sobie poradziłeś, czy się przygotowywałeś, czy skoczyłeś na gleboką wodę i w sumie to wszystko dostałem.
Zreszta sam wiem trochę, jak to jest się wyprowadzać z Polandii, choć u mnie wyglądało to inaczej, bo do transferu potrzebowałem wizy, która na szczęście praktycznie poza jedna rozmowa w ambasadzie załatwiła mi firma.

Wyszedłem z założenia, ze pewnie pracujesz w branży fintechowo-bankowo-technologiczno-telekomunikacyjnej i jak Twój projekt będzie gotowy, to się dowiemy więcej.

Sam zreszta dobrze wiesz, ze słuchacze przywiązują się do prowadzących. Tak, jak mało mnie obchodzi, że Peter McKinnon ma nowe biuro, a Casey Neistat może się kiedyś wyprowadza z NYC, tak to, co się dzieje w Waszym, czy innego Armenta albo Viticciego życiu mnie interesuje bardzo. To dlatego podcasty są takie super. Bo słuchaczom zależy.
W sensie, ze hmm… martwię się o Was, jak coś idzie nie tak :wink:

Trzeba tez zachować umiar w dzieleniu się informacja, dlatego nie mam ciśnienia żeby wiedzieć więcej, niż powinienem.

Także jak bedziesz gotowy a Twój produkt będzie out, to czekam na cześć drugą, ale do tego czasu dzięki za poświęcony w odcinku na to czas. Gdyby nie to forum, to pewnie ten temat prędko by się nie pojawił :wink:

5 polubień

Dzięki, nie wiem czy miałeś taki zamiar, ale bardzo to miła wiadomość jest. Taka naprawdę wholesome! :smiley:

W kwestii branży - technologiczna jak najbardziej, telekomunikacyjna mniej. Akurat teraz poszedłem w… motoryzację! I tyle. Jak się powiedzie coś więcej to będę się chwalić. Bo będzie czym, tak czuję :slight_smile:

3 polubienia

Kurcze aż trochę wzrusz. :slight_smile: Serio ciepło się robi na serduszku jak się czyta takie rzeczy.

5 polubień

Test – może zadziała.

2 polubienia

Ale pięknie zakucowane :heartpulse:

1 polubienie

PS. Te komentarze tutaj są widoczne pod opisem odcinka na stronie głównej YWP. Oraz to pierwszy odcinek, w którym komentarze działają w ten sposób! :slight_smile:

1 polubienie