🍊 Nowa oferta od Orange - Orange Flex

Spoti przecież jest w Music Pass

O, to źle się skopiowało temu @Martin_Fox najwidoczniej.

1 polubienie


Na stronie w sekcji pomoc nie ma spoti :wink:

2 polubienia

Pewnie zapomnieli uaktualnić. W oryginale nie było Spoti. Dodali po kilku dniach po protestach klientów.

3 polubienia

Czy możemy się zgodzić, ze właściwie po wprowadzeniu nowych, tańszych ofert, flex stał się najlepsza i najbardziej pełna opcja w kwestii polskich operatorów?

5 polubień

Jak dają fakturę na firmę to ok, jak nie to nie ma o czym rozmawiać, nie istnieją :slight_smile:

1 polubienie

Ja wszystko rozumiem, ale mi by się nie chciało dla tych 3 złotych VATu bić piany o fakturę jak wszystko inne działa lepiej niż gdziekolwiek indziej…

6 polubień

NARESZCIE KTOŚ TO POWIEDZIAŁ.
Dziekuje.

3 polubienia

Dla jednego telefonu tak. Ale ja biorę więcej niż jeden, do tego internet itp.

1 polubienie

No to będzie jakieś 12zl. Znaczy ja nie hejtuje - grosz do grosza, ale zaoszczędzony czas i ficzery wycenilbym na więcej niż te 12zl.

1 polubienie

Btw to może tez powód dla którego jak miałem firmę to płaciłem kosmiczne podatki, bo nie chciało mi się faktur za 15-20-50zl wysyłać do księgowej. Te 5zl VATu które bym zaoszczędził to po prostu spokój głowy, ze nie muszę niczego szukać i forwardowac…

2 polubienia

Czekaj, czekaj. Chyba przegapiłem jakiś killer feature. Dlaczego miałbym przechodzić np. z nju?

Masz zarządzanie wszystkiego z aplikacji. Możesz wysyłać ludziom GB. Masz darmowe sociale. Masz esim w telefonie ORAZ w Apple Watch. Masz 24/7 Support chat w aplikacji. Masz wszystkie ficzery jak VoLTE, Wifi-calling i w ogóle wsparcie dużej sieci za plecami. Jak dobrze Ci w nju to spoko, aczkolwiek w Flex oferta jest równie dobra, a wartości dodanej jest imo więcej.

5 polubień

Przy 100 netto to 23 miesięcznie plus koszty :slight_smile: a koszty się zbiera, wiadomo. Niby nic, ale tu grosik, tam grosik i jakoś się przędzie :slight_smile:

2 polubienia

Jako wieloletni i obecny klient Orange (a najpierw tepsy) nie wiem czy chciałbym polegać na ich systemach i aplikacjach. Jakbym miał użyć jakiegoś określenia do Mój Orange to byłoby to “fucking nightmare”.

@pawelorzech a w flex esim nie staje się płatny po jakimś okresie czasu? Bo w Orange jak ostatnio pytałem to usłyszałem ze po pół roku będzie dodatkowe 9zl opłaty od każdej karty esim.

Nie mam pojęcia, nie sprawdzałem tego. Ale wydaje mi się, ze nie.

Btw. Ja kiedys przy tym pracowałem, wiec nic nie mogę powiedzieć. Ale kolega mówił, ze podobno niewiele maja wspólnego z samym wielkim Orange jeśli chodzi o systemy i aplikacje, wszystko stoi zupełnie inaczej, a połączenie z „Legacy” jest zrobione tylko w sytuacjach niezbędnych.

Bo wiesz - jak masz dwie karty esim (telefon i zegarek) i za każda byś musiał dopłacać 9zl to nagle przestaje to być tak kusząca oferta. :slight_smile:

Dodatkowa karta sim jest płatna z tego co widze. To znaczy ze jak masz jedna z numerem ABC i chcesz mieć ten sam np. internet z karty ABC, to kosztuje to 9zl. Ale jak masz numer ABC i XYZ, to karty sim lub esim do nich są darmowe. Po prostu kolejne działające karty są płatne.

Patrząc na to, że chciałbym mieć ten sam numer w telefonie i zegarku to wpadam w płatne karty. Z drugiej strony posiadanie osobnych numerów na zegarku i telefonie zabija całą idee esim :slight_smile: