🍊 Nowa oferta od Orange - Orange Flex

Powiem Wam, że tak to sobie wszystko czytam i dostaję kurwicy.
Ja płace - uwaga uwaga - $116 miesięcznie za 75GB. I nie, ze mam taki kaprys, tylko to jest jedyne sensowne rozwiązanie, bo niższy plan oferuje 22GB za całe $11 mniej.
I teraz największy hit: płaciłbym $105, ale muszę dopłacać $11 za… streamowanie wideo w 1080p. SERIO. :smiley:
I to bez zegarka. Oczywiście dodatkowo płatny $11.

2 polubienia

Ale to jest chyba powszechnie znany fakt, że USA pod względem internetu to jest kraj 3ciego świata. Mi się najbardziej podoba jak Amerykanie maruda na day 1 patche, bo im zżera cały limit internetu na miesiąc. A ja do niedawna myślałem, że limity są już daleko za nami.

2 polubienia

Znany. Ale to, że znany wcale nie oznacza, że mniej denerwuje :wink:

Jak się jedzie do kraju trzeciego świata, zamiast zostać w naszym mlekiem i miodem płynącym kraju to masz za swoje :stuck_out_tongue:

Racja. Powinienem był się przeprowadzić do Białegostoku. :wink:

1 polubienie

Zrobić kilka bąbelków i brać kasę z programu bąbelek plus :stuck_out_tongue:

1 polubienie

W Białymstoku jeszcze nie strzelają w szkołach :wink:

2 polubienia

Bo, dzięki bogu, nie maja dostępu do broni.
Wiele bym dał, żeby u nas cywile tez nie mieli.
To jest chyba najgłupsza rzecz, jaka u nas jest.
Jeszcze pół biedy jak ktoś mieszka w cywilizowanym stanie, ale jak się pojedzie do siostrojebców na południu, to jest dramat.
Niestety, w Kanadzie za mało płaca, a w Australii i NZ jest za mało śniegu, wiec nie mam gdzie indziej uciec :frowning_face:

@Martin_Fox Za późno na takie rady :wink: :scissors::scissors:

Flex przemyślał cennik, 30GB za 30zł to dobry deal, szkoda że Play Next nie potrafi się ogarnąć z wprowadzeniem nowej oferty.

Dobry? To rewelacja.

50 zł za 50gb? Nju jest OK, ale to jest też całkiem spoko.

1 polubienie

Ja pierdziele. Polska jest pod tym względem ewenementem na skale światowa, normalnie raj.
Jasne, są kraje, gdzie jest taniej, ale w stosunku do zarobków to w PL jest bajka po prostu.

3 polubienia

Dla kogoś nowego może tak, dla mnie nju wychodzi lepiej bo mam maksymalny bonus za staż i drugi numer na którym leci sobie iPad gdzie za 19zl mam dodatkowe GB :slight_smile: a że zrezygnowałem z SMS to płace 19+19 i mam dwa numery z nielimitowanym rozmowami i chyba łącznie 63GB :slight_smile:

1 polubienie

5 zł video pass - to rozbija bank

1 polubienie

Muszę właśnie doczytać jakie usługi w to wchodzą - jak nie ma player.pl to lipa dla mnie ;/

Dla mnie największym problemem jest to ze nie wystawiają faktury. Gdyby nie to to super sprawa bo w „spokojniejsze” miesiące mógłbym płacić mniej a wtedy kiedy dzieje się więcej dopłacać za dodatkowe pakiet.

Nju też faktury na firmę nie wystawi. I tak wychodzi, że abonament na telefon mam na siebie a nie na firmę. Ale nie ma ofert dla firm które by mnie interesowały - podstawa to dla mnie brak okresu zobowiązania (nie podpisuje umów na 24/36 miesięcy od lat).

1 polubienie

Już wiem, orange flex ssie.

Music Pass to usługa dodatkowa, która umożliwia Ci korzystanie z wybranych serwisów muzycznych bez limitu danych. Oznacza to, że słuchając muzyki w ramach: Tidal, Apple Music, Deezer, Amazon Music oraz Polskie Radio nie zużywasz Twoich pakietów danych.

Nie ma w tym TuneIn - no bez jaj… poważnie?

Usługa Social Pass w Orange Flex umożliwia nielimitowany transfer danych podczas korzystania z serwisów: Tik Tok, Facebook, Instagram, Snapchat, Messenger, WhatsApp, Viber, Pinterest i Twitter.

I znów - nie ma Signal i Telegrama

Video Pass w Orange Flex to usługa dodatkowa, która umożliwia Ci korzystanie z wybranych serwisów video bez limitu danych. Oznacza to, że oglądanie treści w ramach: HBO GO, Netflix, Youtube, Orange TV GO, VOD.pl nie zużywa Twoich pakietów danych.

I nie ma Player.pl

Zdecydowanie nie jestem targetem tych dodatków - nic co ja używam nie łapie się na ich passy :slight_smile:

Nic, zostaję w Nju…

TuneIn to jedno, ale nie ma tam Spotify. :areyoukiddingme:

Zwykle nie ma Signala i Telegrama. Tak samo jest w Voxi. Dobrze, że jest WhatsApp i Twitter!

Większość osób jednak używa Netflix, YT i HBO.

Trzeba pamiętać, że to jest kierowane do młodych, z dużych miast, wśród których króluje właśnie Netflix, Snap, etc. Dokładnie takie były założenia i taka grupa docelowa Flexa.

3 polubienia