🍊 Nowa oferta od Orange - Orange Flex

Dziś Orange pokazało nową ofertę, która chyba trafia w naszą grupę wąsaczową. Przepraszam za linkowanie do SW, ale na szczęście - linkuję do Piotra Grabca.

Wasze opinie? Appka itd. będą dostępne według informacji jutro.

PS. Pracował nad tym yours truly. Odrobinkę!

2 polubienia

W czerwcu kończy mi się u nich abo więc pewnie przejdę na którąś z tych taryf.

2 polubienia

Według mnie trochę drogo jak na tak małą ilość Internetu. No i do tego zasięg Orange jest o wiele gorszy niż chociażby zasięg Play czy TMobile.

No i “rewolucja”, która nie jest rewolucją, bo istnieje Przecie Play Next.

1 polubienie

Ilość internetu dość cienka, z drugiej strony przynajmniej jest kilka wariantów, z różnymi poziomami gównianości, a nie to co Play. No i mają eSIM’a, a to dla niektórych może być gamechanger.

edit. Żeby nie był gołodupc… gołosłownym. W Orange 50 gb kosztuje 50 zł, w Play 45 zł. W Play jednak miesięcznie w UE mamy 500 mb interneta, w Oranż… 4,18 GB? Na miesiąc? Jeżeli tak to pozamiatane jeżeli ktoś często bywa za granicą (ja na ten przykład rzadko opuszczam mazowsze a co dopiero Polskę, do Sosnowca czy Radomia też się nie wybieram ze względu na brak ważnych szczepień). No i ten eSim.

5 polubień

nju mobile, 2 numery, 60 giba+unlimited, w UE chyba 2 giba ale nawet nie wiem, 50 zł, dziękuję i pozdrawiam

edit: a te całe “social pass”, “video pass” itd. to trochę bullshit bo niszczy net neutrality prove me wrong pro tip you can’t

4 polubienia

Popieram :clap:

2 polubienia

ja jednak zostaje z moim Vikingmobile, płacę 25 miesięcznie, internetu mam tyle że co miesiąc mi przechodzi na następny, żona już skumulowała ponad 140GB internetu O_o. A teraz jeszcze odpalili ofertę chill_on działa tak że jak jestem za granicą to automatycznie doładowuje mi z karty portfel na internet w UE. także używam i zapominam że to telefon na karte, żadnych doładowań nie robie o niczym pamiętać nie muszę, wszystko po prostu działa. No i w sumie brakuje mi tylko eSim ale to trzeba poczekać :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Odnośnie eSim’a dla biznesów w Orange oraz ogólnie w Play… :smiley: Ostatni komentarz wygrywa dzisiejszy dzień.

Pytanie o te subskrypcje: Subskrypcja jest podpięta pod sklep danej platformy? Czy na stronie operatora podpinamy kartę?

3 polubienia

To pewnie zasługa @pawelorzech.

4 polubienia

O aplikacji się nie wypowiem bo nie testowałem ale cenowo dupy nie urywa. Wręcz słabo w porównaniu do innych ofert (do nju to nie ma co porównywać bo oni rządzą).

2 polubienia

Bez przesady, daleko jej do cudowności, natomiast jest kilka UX’owych spoko tricków zastosowanych, np takich jak sposób komunikacji. To jej najmocniejsza strona. Gorzej z wykonaniem i szkoda, że nie jest natywna, natomiast wiadomo - w firmie Orange wiele rzeczy jest pokracznych. Dziwne, że tak dobrze wyszła ta appka.

Co do samej oferty, to może tyłka nie urywa, ale wreszcie jest coś co na świecie staje się standardem - wolę płacić więcej, ale w każdej chwili powiedzieć im dziękuję i zarządzać w sposób naprawdę płynny z poziomu appki co mam w pakiecie.

Z oferty już skorzystałem. Prywatny eSIM od pierwszego dnia jest w moim telefonie, więc transition sprowadziło się do kliknięcia radiobuttona na wniosku.

1 polubienie

Ja bym chciał ofertę dla firm bez zobowiązania a nie flexy :slight_smile:

1 polubienie

Ktoś coś nowego wie na temat obecnych ofert bo muszę wybrać coś mojej mamie a nie mieszkam w pl. Ogólnie muszę u niej zmienić wszystko. Internet stacjona, abonament na kom i ewentualnie sim z netem do tableta. Do tego jeszcze telewizja…ktoś coś polecic może? Podpowiem ze ona mieszka na małej wiosce gdzie nie ma żadnych sensownych opcji internetu naziemnego więc tylko 4g. Będę wdzięczny za pomoc !

ja mogę polecić Mobile Vikings, Przenieś numer lub zamów nowy numer | Mobile Vikings

1 polubienie

A ktoś może polecić tani internet do Netflix?
Czyli zero rozmów i SMS, najlepiej łatwa obsługa czyli bez wysyłania jakichś kodów. Unlimited albo bardzo duży pakiet albo szeroki lejek :wink:
Może być abo abo może być karta.

Nju ma coś takiego, mają ofertę internetową. Mobile vikings też.

Nju jest fajny w parze, ale internet jest wspólny. W tym przypadku to wada bo Netflix może zjeść cały internet i wtedy w komórce zostanie mi tylko lejek
Póki co używam a2mobile, tam prędkość spada wraz ze zużyciem, ale internetu nie ma za dużo

Nju ma ofertę czysto internetową. Aktualnie płacę 29 zł za 120gb i to tylko wtedy gdy korzystam.

Sprawdź też Orange Free na kartę. Jest pewien sposób na mały “oscylator” tzn. wykupujesz automatyczny pakiet 7 dniowy, który ma 3 GB. I teraz za każde odnowienie pakietu dostajesz +1 GB. Więc to narasta: 3 - 4 - 5 - 6 -… co tydzień. Dodatkowo za doładowanie dostajesz GB i do tego teraz w wakacje podwajają. Ja mam tę ofertę od 3 tygodniu i mam 94 GB neta ale doładowałem ostatnio za 50 zł.

2 polubienia

Tak. Dokładnie o tym mówiłem :slight_smile:

Do tego jest też taka opcja:

Doładowujesz za 300 zł. Dostajesz 150 GB za doładowanie (teraz chyba podwajają). Później wykupujesz pakiet, który daje Ci na rok 1024 GB. Wychodzi 97,8 GB na miesiąc za 25 zł.

2 polubienia