Nintendo Switch Lite

Trochę się o tym plotkowało, no i jest nowa wersja pstryka. Premiera 20 września 2019.

3 polubienia

Ale drętwy film… :stuck_out_tongue:

Wszystkie filmy od Nintendo tak wyglądają ¯\_(ツ)_/¯

Ale sama konsolka całkiem fajna. Dla osób, które mają już Switcha - raczej nie ma sensu kupowanie tego, chyba, że komuś bardzo zależy na dłuższym czasie grania na baterii/na kolorach. Ale dla młodszych albo dla osób, dla których duży switch jest za drogi, to będzie bardzo fajna opcja. Mega mi się to podoba!

PS. Skoro się to pojawia, to znaczy, że aktualna wersja Switcha nie umrze tak szybko. :smiley:

Nintendo says there’s no performance difference between the two models, and you can still use the same accessories with the Lite, including Joy-Con controllers, the Switch Pro Controller, and the Poké Ball Plus. The Switch Lite still supports Wi-Fi, Bluetooth, and NFC, and has built-in gyro controls.

Jak dobrze, że nie kupiłem zwykłego.
Poczekam bo ja i tak tylko w opcji handheld bym grał.

No i 200$ też spoko cena.

No qrde, jak się okaże że się da do niego podpiąć słuchawki BT to się wkur…ię

Pewno nie, pewno to BT tylko po to, żeby podłączyć joycony.

1 polubienie

A ja czekam na N Switch PRO. Kupiłbym.

Się tak zastanawiam - dlaczego SWITCH, skoro (z tego, co wiem) tam się nic SWITCHOWAĆ nie da? :smiley:

2 polubienia

Na Switchu można korzystać ze słuchawek na BT, ale potrzebny jest do tego adapter.

Na tym można podłączyć dwie pary słuchawek jednocześnie aby z kimś grać.

Na tym można podłączyć tylko jedną parę słuchawek, ale za to ma się dostęp do usb, aby np. ładować konsolę z powerbanka.
https://www.amazon.com/gp/product/B07F718ZY7/

A mówili, że to tylko plotki :upside_down_face:

Dla osób chcących tylko handhelda super sprawa, osobiście od czasu do czasu wolałbym podłączyć i pograć na TV w lepszej rodziałce i szacie graficznej. Co ciekawe, według Nintendo nowy Switch nie ma konkurować z 3DS.

50$ ??? O nie, moja cebulowa dusza tego by nie zniosła :slight_smile:

Kupuje :smiley:

Może komuś się przyda. Infografika na temat różnic między wersją standardową i Lite.

1 polubienie

Można już składać zamówienia

Za drogo co najmniej o 100 PLN. Znów z przelicznikiem zaszaleli.

2 polubienia

W pełni zgoda. Za 1200 można mieć dużego switcha. Kto za 200 zł mniej kupi małego lol.

Zgadzam sie. Mniejsza powinna być znacznie tańsza.

Uważam, że gdyby mniejsza kosztowała te 600-699 pln to byłoby wzięcie. Tak to zbyt mała różnica pomiędzy pełnowartościową, starą generacją, a tym kastratem.

2 polubienia

Chyba duże grono ludzi ma doczynienie z nintendo dopiero od switcha i nie rozumie ich polityki wydawania tej samej konsoli w 20 wersjach a fanboje kolekcjonują wszystkie.