Nintendo Switch Lite

Ale już poszła ponowna plota, że jednak będzie mocniejsza wersja. Możliwe, że wydana po cichu, tzn nie Pro, ale nowo produkowane modele mają mieć kilka nowych podzespołów.
Oczywiście plotka o wersji Pro dalej żyje.

Po prostu nowa rewizja, utrudnienie do łamania konsoli plus pewnie lekki boost pracy na baterii.

@robert11x Dlaczego zaszaleli na przeliczniku? 199$ bez podatku to na polskie 999pln raczej normalny przelicznik

Osobiście sam pomysł z Litem mi się podoba ale zupełnie nie jestem targetem bo mam zwykłego Switcha.

2 polubienia

Rozwala mnie to, że w 2019 roku ludzie dalej tego nie rozumieją.

1 polubienie

Tak jak było w przeciekach, nowe modele. Praca baterii bardzo imponująca. Ale nie jest to na tyle rewolucja, żebym chciał mój model wymienić. Jak już Pro wyjdzie to wtedy prawie na pewno sprzedam moją konsolę i kupię nową. Nowy Nintendo Switch zapowiedziany! Japończycy oferują lepszą baterię

2 polubienia

A już miałem pisać. Dobre tempo!

1 polubienie

Panowie,

Jak na pierwszego Switcha to Lite czy jednak duży po lifcie (z lepszą baterią)?
Żonka się pyta, co bym chciał na urodziny dostać to pomyślałem o konsolce.

Imo to bierz normalną konsolę. Na Lite odpada ci trochę gier, których nie odpalisz, nie zagrasz też stacjonarnie, no i tracisz motion control, które jest bardzo przydatne.

Aha i nowa rewizja zwykłego Switcha nie ma lepszej baterii, tylko bardziej energooszczędny procesor. :wink:

2 polubienia

Czyli rozumiem, że jeśli chodzi o Switcha (normalnego) to nie ma w sumie różnicy czy wybiorę starego czy rewizję? Głównie i tak bym pewnie grał w domu.

Właściwie nie ma znaczenia, ale testy wykazały, że dzięki nowemu procesorowi rzeczywiście wydłużył się czas grania. Jeśli i tak masz grać w domu głównie to zwykły switch jak nic. Wciąż jest super mobilny, a się nie ograniczasz. Naprawdę miło jest czasem podłączyć go do TV.

To muszę jakiegoś ciekawego bundle poszukać, by żonie podlinkować… :grin:

Jak możesz to bierz z Amazon, bo u nich najlepiej z ewentualną obsługą serwisową. Tak ludzie z doświadczenia piszą, że jest lepiej niż kupując z polskiej dystrybucji (którą zajmuje się firma z Czech).

1 polubienie

Może to śmieszne, co napiszę, ale na Amazonie się jakoś boje kupować. Nie wiem czy taki sprzęt by się nie uszkodził w podróży do PL. A tak to wpadam do sklepu, odbieram i jestem pewien, że nic się nie stanie ze sprzętem. Dodatkowo jak miałbym kupować (czyt. żona zamawiałaby na prezent) to pewnie w xkom.pl - kupiłem już u nich rzeczy za ładnych pare tysięcy (w tym iPada czy airpods) i nigdy żadnego problemu nie było z gwarancją czy zwrotem.

Gdybys byl zainteresowany to moje ogloszenie jest jeszcze aktualne

https://forum.yeswas.pl/t/nintendo-switch-gra/1980

Widziałem, widziałem, ale nie uznaję używanych rzeczy.

Tylko i wyłącznie “duży” Switch w nowej rewizji. Bardziej energooszczędne komponenty a co za tym idzie dłuższy czas na baterii. Nie ma co brać wykastrowanego Lite jako pierwszego Switcha (jako kolejny brzmi już lepiej)

1 polubienie

Gdzieś ktoś widział jakiś fajny zestaw? W grę wchodzi tylko nówka.

Aktualnie promocji nie widzę. Najtaniej jest tutaj: https://konsoleigry.pl/87-konsole-nswitch i mogę polecić ten sklep bo sam kupiłem tam konsolę oraz kilka gier.

Jeżeli chodzi o szukanie okazji to polecam klasycznie https://lowcygier.pl/?s=Switch Bardzo często pojawiają się promocję na Amazon (których nie lubisz) ale jak tylko pojawi się coś na lokalnym rynku to na pewno też będzie info.

Jeszcze taki mały hint, nowa rewizja ma czerwone pudełko.

1 polubienie

Dzięki Łukasz za pomoc! :wink: