🏈 NFL

A później Baltimore - Houston. Chociaż ja czekam na Seattle - New England.

1 polubienie

Seahawks vs Patriots bedzie mega fajnym meczem - Wilson i Cam to naprawdę zajebiści QB:)

1 polubienie

A kto Twoim zdaniem jest faworytem do wygrania wszystkiego? Chiefs?

na dzisiaj nie wiem, Kansas ma chyba największe szanse maja idealnie zbudowana drużynę i spore szanse, ale tak samo Saints - to jest drużyna zbudowana wokół Dru i jego chyba ostatni sezon wiec oni też są faworytem wszystkiego.
poza tym KC maja chyba teraz jako jednyni szanse dwa razy z rzędu zdobyć SB - bo w tym stuleciu nikomu się to nie udało wiec parcie będą mieli straszne:)

1 polubienie

Bardzo dziękuję za podcasty, zarówno ten Yahoo NFL jak i Geoff Schwartz “zaskoczyły” i przyjemnie się ich słucha.

Wyjaśnisz mi na czym polega fenomen rozgrywek akademickich?

Co do Week 2:

  • świetny mecz Seahawks - Pats, CO ZA KOŃCÓWKA
  • boleję nad Falcons, odczuwam do nich sympatię
  • straszna plaga kontuzji w tej kolejce
  • Ravens nie zawiedli, Chiefs dostarczyli emocji
  • laik taki jak ja jest zadowolony :wink:
  • dzisiaj oglądam Saints - Raiders, więc proszę bez spoilerów

Co do podcastów to słucham:

  • Around the NFL
  • Locked on Ravens + CAW
  • Locked of Seahawks + Seahawks Nest
  • Bill Simmons
  • PFT Live
  • Move the Sticks

Ja zawsze tak robię, że wrzucam dużo a potem tnę.

Panie, a Patriots to co? :wink: Wygrali SB XXXVIII i XXXIX.

Pats z Camem wyglądają dobrze. A kogo typujecie na czarnego konia? Colts?

Jeśli miałbym opisać to jednym słowem, to byłaby to “różnorodność”. W NFL masz 32 drużyny grające z grubsza podobnie. W NCAA, w najwyższej dywizji, masz 130 drużyny które bardzo często diametralnie się różnią. Jeśli chcesz się przekonać na własnej skórze, to w sobotę obejrzyj o 21:30 Army vs. Cincinnati. Zobaczysz dwa zupełnie inne światy.

To będzie dziwny sezon. Bez standardowego campu, bez meczów przedsezonowych z szalejącą po Stanach pandemią. Jeśli miałbym postawić na kogoś, to odpadają wszystkie drużyny z nowymi trenerami i QB* oraz wieczni przegrywi. Stawiałbym raczej na stabilne organizacje, w których każdy robi to co do niego należy z dobrymi QB (sorry Bears i Titans).

  • Wyjątek stanowią Patriots. Cam to nie ogórek, a na dodatek nadal za wszystkie sznurki pociąga tam BB.

W AFC stawiałbym na Ravens, Chiefs i mimo wszystko Patriots. W NFC stawiałbym na Seahawks, Packers i Saints.

Serce mówi Browns, ale to są Browns. Fajnie jakby Cardinals odbili się od dna, ale będzie im ciężko grając z Seahawks, Rams i 49ers. Rozum podpowiada mi Bucs, ale ciężko mówić o czarnym koniu jeśli ma się w składzie Brady’ego i Gronka. :wink:

1 polubienie

Gdzie oglądasz te rozgrywki akademickie?

Legalnie nie jesteś w stanie ich obejrzeć, więc nie pozostaje nic innego jak tylko skorzystać z sportsurge.net.

2 polubienia

Myślałem, że mnie rozniesie wczoraj przed TV :wink:

Jak myślę o tego typu zachowaniu, to przed oczami mam zawsze tą akcję:

Cam ma pozytywny wynik. Mecz z Chiefs jest odwołany.

W NCAA jest zabawnie. Oklahoma, jako jeden z wiecznych pretendentów, po raz kolejny wyłożył się meczu z Kansas State. Oklahoma, ma rewelacyjną ofensywę, ale ich defensywa to jakaś banda przedszkolaków. :wink: Zresztą jak cała konferencja.

W SEC jest równie wesoło. W konferencji tej pojawił się nowy “pirat” w osobie Mike’a Leacha. Przejął stery w Mississippi State i w pierwszym meczu rozbił zeszłorocznego mistrza LSU. Mike Leach wygrał w swoim stylu: pass, pass, pass, etc., no dobra raz na ruski rok zrobimy jakąś akcję dołem. 50 jardów biegiem, ponad 600 górą. Będzie zabawnie.

1 polubienie

Połowa sezonu już prawie za nami. Jakieś przewidywania? Steelers wyglądają ultramocno.

DK METCALF <3

Co tam? Oglądacie?

Ja śledzę każdą kolejkę, oglądam po 4-5 spotkania.

Nr 1 to dla mnie Seahawks, oglądam też hity kolejki i zerkam na Steelers, Falcons i Dolphins.

Co do Seahawks - ciśnie się monolog Stonogi na usta gdy patrzy się na obronę.

ja ogladam stalowych wszystkie mecze i jaknarazie jest git:) wszystko wygrane ale dwa ostatnie to raczej fart. dodatkowo lookam na tampe zeby popatrzeć jak TB i Gronk sobie radzą ale raz jest lepiej raz gorzej to wyglada.

1 polubienie

Jednym okiem śledzę to co się dzieje w NFL. Główne dzięki podcastom i skrótom. Jak dziś patrzę na moje typy, to zdecydowanie przestrzeliłem z Pats i zupełnie niedoszacowałem Steelers. Wygląda na to, że jest to ostatnia szansa dla Big Bena na SB. Jeśli chodzi o NFC, to moje zachowawcze typy na razie się sprawdzają.

Ja wciąż chodzę “pijany” po sobotniej nocy. Po raz pierwszy od prawie trzydziestu lat Notre Dame wygrało z drużyną ze ścisłego topu rankingu NCAA. W końcu opłaciło się zarwać noc i nastawić budzik na 1:30. Mam nadzieję, że w tą sobotę przeklęta klątwa z 1993 roku zostanie w końcu zdjęta.

Jeśli ktoś chce zagłębić się w NCAA, to polecam cotygodniowe wizyty Joela Klatta u Colina. Goście przegadują się jak stare małżeństwo. Mam banana na twarzy za każdym razem jak Klatt skopie mu tyłek.

1 polubienie

Jak ktoś chce się poznać trochę niuansów, to polecam obserwować na twitterze Dana Orlovsky’ego.

Oglądając piątkowy mecz Notre Dame miałem deja vu. Czułem się jakbym oglądał któryś z SB pomiędzy Pats, a Giants. Lecz na szczęście tym razem niemożliwe podania wykonywał mój człowiek. :slight_smile:

3 polubienia

no fakt te dwie akcje zajebiste:)
ja czekam na jutrzejszy mecz stalowców zobaczymy czy dadzą rade swoim odwiecznym rywalom i czy nadal będą niepokonani:)

1 polubienie

Obstawiam, że Steelers wygrają. Ravens trochę pogubili się ostatnio. BTW Lamar już wyleczył Covid?