Napisałbym sobie jakąś aplikację

Nic nie obiecuję, ale jak już zrobiłeś designy to ja też się pobawię! Akurat rozglądałem się za jakimś side projectem.

1 polubienie

Tutaj figma gdyby ktoś chciał, chociaż dużo tego nie ma

2 polubienia

Dobra, już nie będę nad tym więcej siedział, ale dorobiłem UI do usuwania tweetów z potwierdzaniem oraz wersję z tabami, timeline i mentions. W mentions jest możliwość odpowiedzi i jak wygląda UI do odpowiedzi.

Brakuje jeszcze UI do wyświetlania fotosów na timeline/mentiony, ale to nie mam chyba teraz na to czasu xD

11 polubień

Nie chcę rozmawiać o tym ile czasu poświęciłem na to, ale myślę, że można spokojnie to brać

8 polubień

No i namówił!

Też iOS?

ja pójdę w PWA w React, jestem ciekaw jak to wyjdzie, czy da się zrobić feeling aplikacji, ale bez sklepu

2 polubienia

Jak chcecie testować/iterować ze mną, to ja jestem otwarty panowie. Jak będę mieć chwilę to dorobię ekran settingsów z opcją wylogowania chociaż

1 polubienie

Troszkę później postawię repo i będzie można zaczynać. Podzielę się tu linkiem

1 polubienie

Nawet zrobiłem dwie propozycje ikon ale już mi się nie chce nic robić jak coś dziś

2 polubienia

spoko. Ja za chwilę też chciałbym podsumować tutejsze wybory :slight_smile:
Możesz zarzucić projektem to się pokontrybuuje

Jeśli ktoś tu niecierpliwe czeka, to przepraszam, ale nie uda mi się dzisiaj tego postawić. Obiecuję, że jutro!

1 polubienie

Jak napisze ktoś z Was taką appkę to można wrzucać ją na App Store za pieniądze. A jak ktoś nie będzie chciał tego zrobić bo nie ma konta, to jak appka powstanie, to ja konto kupię i się wrzuci. Jak trzeba jakieś exporty/ficzery dorysować, to zachęcam. Ja chętnie!

Mam konto :slight_smile:

Chyba, że to początek YWApps, to wtedy mógłbyś kupić :sweat_smile:

5 polubień

Następnym krokiem appka todo? :smiley:

7 polubień

YWPFocus? :joy:

1 polubienie

Repo iOS

Jeśli chcesz się dołączyć zajrzyj:

3 polubienia