Najlepszy kontroler do gier to

Jeszcze nie obejrzałem całego, ale mam uwagę techniczną co do montażu. @6ghost9 jest blisko kamery, @pawelorzech trochę dalej, a @AndrzejKotarski najdalej. Przez to, że jesteście tak ustawieni w rzędzie od najbliższego do najdalszego to całość tak jakoś tak ciąży w lewą stronę. Spróbujcie się albo ustawić w takich samych odległościach od kamery, albo jakoś inaczej rozłożyć poszczególne okna, nie wiem, może @6ghost9 na środku?

5 polubień

Bardzo są to dobre obserwacje, będziemy jeszcze nad tym pracować z pewnością! :slight_smile: Dzięki wielkie!

2 polubienia

Granusze to by było coś pięknego. Smuteczek.

2 polubienia

Jeszcze dzień się nie skończył. Jutro jest też nowy. Kto wie!

1 polubienie

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby to był skrót myślowy o nas. :wink: Granusze z nowym Nagranym.

1 polubienie

Dobry wieczór. Kontroler wciąż używany, mamy też gitarrę, ale na niej w ogóle nie gramy.

6 polubień

To masz jeszcze wersję z 5 garami + stopka chyba do Gitar Hero. Ja miałem z Rock Band na 4 talerze + stopka. Niby bym chciał, ale to a) tyle miejsca zajmuje + b) tyle kabli. Przez kablologię odbiłem się zupełnie od Nintendo Wii, gdzie liczba potrzebnych przewodów mnie przerosła.

Że też nikt nie wspomniał o rozpiętym joyconie switcha. Leżysz sobie wygodnie na kanapie, jedna ręka za głową, druga oparta o poduszkę i sobie grasz :slight_smile:
Swoją drogą to ostatnio pożyczyłem switcha szwagrowi ze skomplikowanym złamaniem obojczyka i barku, w jego przypadku rozpięty joycon to była jedyna możliwość grania w cokolwiek

2 polubienia

Też mam gdzieś w domu gitarę do GH, dawno nie grałem :smiley:
No a teraz dość trudno, bo ponad 1000 mil mam do gitarki :smiley:

Czy przeszedłeś już na tym dark soulsy? Jeśli nie to czemu nazywasz się graczem.

Tak jest to ironia.

A skąd taką bluzę ogarniałeś i czy potrzeba na to miliony monet?

Odnośnie wideło, to wyglądacie w 100% inaczej, niż sobie Was wyobrażałem. Nie, ze lepiej czy gorzej - kompletnie inaczej!

Muszę to przetrawić :smile:

3 polubienia

Ja bardzo popieram ten wniosek, bo słucham głównie w aucie i nie mam czasu na oglądanie w domu bo dzieci. Chętnie bym zobaczył jakiś skrót do tych momentów gdzie coś pokazujecie albo coś warto było zobaczyć bo dźwięk tego nie oddaje.

5 polubień

Nike Thema Flex. Kupowałem na jakieś promocji za około 300 zł. Każdy klub ma swoją wersję.

2 polubienia

No ja specjalnie przewijałem do momentu jak u @pawelorzech odcięło prąd :slight_smile:

4 polubienia

Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście w komentarzach na YT oznaczali najlepsze momenty! Wtedy wystarczy zjechać na dół i sobie przeklikać. :smiley:

1 polubienie

Ten , jaki mistrz delegowania zadań :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

11 polubień

Aż jestem z niego dumny, naprawdę <3

3 polubienia

Aż dziw, że nikt nie wspomniał o Zapperze :smiley:
image
Duck Hunt na Pegasusie w czasach dzieciństwa to był prawdziwy szał :star_struck:

9 polubień

A tutaj wyjaśnione jakim cudem on w ogóle działał :slight_smile:

3 polubienia