Najlepszy kontroler do gier to

Rozmawiamy o swoich ulubionych kontrolerach - padach, joystickach, bębnach, itp. W środku:

  • WOJNA! Mysz vs pad,
  • najlepszy nostalgiczny kontroler,
  • Elite Pad dla elity,
  • coś dla fanów Dreamcasta i automatów (RIP).

Możesz zobaczyć nasze mordki i wszelkie reakcje na żywo. Podcast będzie dostępny w formie wideo na YouTube oraz w Twojej ulubionej aplikacji do słuchania! Zobacz nas na YouTube o tutaj: Najlepszy kontroler do gier to... | Nagrany Podcast #12 - YouTube

https://www.youtube.com/channel/UCrIFXQ3Ebwa6rWvE9aGCTNw

Bądź na bieżąco i dołącz do newslettera: Nagrany Podcast

Jeśli podoba Ci się nasz podcast, oceń go w swojej aplikacji. 5 gwiazdek w Apple Podcast lub gwiazdka bardzo nam pomagają!

A jaki jest Twój ulubiony kontroler? Zapraszamy do dyskusji o odcinku na forum: Nagrany Podcast - YesWas | Forum

1 polubienie

Oglądajcie z nami premierę na żywo! Dzisiaj, środa 20 stycznia, godzina 16:00!

3 polubienia

TYLKO KONROLER OD IGZBOGZA !!!1!!11!11OneOne

1 polubienie

Spojler. Nie będziesz zawiedziony!

2 polubienia

Ten dylemat został już dawno rozstrzygnięty!

8 polubień

Dem na propsie.

1 polubienie

Konsola Capcom Home Arcade za 499,99 zł w Media Expert W sumie to można przerobić na kontroler ala maszyna do grania. Przy czym lokalnie w lepszej cenie bywa do urwania.

1 polubienie

Jesteśmy po premierze. Odcinek jest już dostępny w zwykłym trybie:

1 polubienie

Andrzeju, dobrze że jesteś twarzą tego przedsięwzięcia - jest szansa że forma video podcastu też będzie miała pozytywny odbiór :wink:

3 polubienia

Pamiętaj tylko, że samo nazwisko to nic. Trzeba jeszcze robić dobry kątęnt, który jest po co słuchać i oglądać. :slightly_smiling_face: O to cały czas walczymy, aby Wasza godzina z życia była tego warta.

2 polubienia

Rodziną proszę nas nie straszyć! Mówiłem tylko i wyłącznie o prezencji włodarzy Nagranego :smiley:

Oj, to bardzo miłe. Tym bardziej, że koledzy tacy przystojni… To ta bluza Czikago?

4 polubienia

A ja chciałbym złożyć wniosek formalny o dodatkowe krótkie filmy na kanale z hajlajtami z tego co warto zobaczyć a ciężko usłyszeć.

Podcastów słucham tam gdzie spędzam większość dnia, czyli za kierownicą. Oglądanie youtube w takich warunkach jest mocno niekomfortowe. Spoko by było móc sobie później obejrzeć taki skrócik co tam żeście właściwie pokazywali bez konieczności szukania tego w całym materiale.

A jak nie dodatkowe filmiki to chociaż tagi czasowe w opisie.

11 polubień

Teraz czekam na stream gier jak na porządnych podcasterow geosynchroniczny przystało.

2 polubienia

Jak wy wolnoooooooo mówicie :slight_smile:

Może kiedyś w apce YouTube na TV będzie się dało zmienić prędkość jak na mobile

6 polubień

Jak to się mówi - patrz to miejsce (watch this space)! Ale zaraz dostanę ochrzan od dyrekcji…

1 polubienie

No i chyba namowiliście w końcu do tego elite pada, opierałem się od dawna, ale teraz juz doszedł do listy zakupów :wink:

W ogóle w tym oto miejscu muszę sam siebie pochwalić, że od początku roku przeszedłem juz 5 gier, co jest wynikiem chyba lepszym, niż jaki osiagnąłem w zeszłym roku (poszło Ori x2, Bloodstained, Fallout: NV i Unraveled 2). Dziękuję za uwagę.

A teraz z ważnych rzeczy. Chyba przekonaliscie mnie zeby dać więcej szans ogladaniu podcastu, zamiast tylko słuchania. Trochę to zmienia mój ‘workflow’ słuchaniowy, ale przynajmniej w przypadku tego odcinka warto było. BTW Andrzeju, fantastyczna bluza, chyba ogarnę taką Mavsów :basketball:

Co do kontrolerów, to no cóż.
Ja jestem człowiekiem, który od waszego pierwszego odcinka woła donośnie, że gamcube najlepszy, wiec takze ten… (Tak Paweł, to ten kontroler który widziałeś :stuck_out_tongue: )
Z sentymentalnych, to na zawsze zostanie w serduszku mój pierwszy kontroler (no dobra, drugi bo joysticki do commodore to inna liga) - N64. Tak teraz nie wiem jak go do ręki wziąć (thats what she said), ale nie pamiętam żebym miał z tym jakiekolwiek problemy w dzieciństwie xD

A z PS5 to uważajcie, bo jak fame wejdzie to sony samo wam sprzęt podeśle :wink:

2 polubienia

U mnie się da na LG. Wchodzisz w ikonkę 3 kropek i wybierasz prędkość.

1 polubienie

Pamietalem o tym i myślałem o Twoim wpisie z pierwszego odcinka, gdy mówiłem o Game Cube :slight_smile:

Dla mnie są przekombinowane te dawne pady Nintendo, ale to też kwestia przyzwyczajenia. Możliwe, że to duże A rzeczywiście było zbawienne. W N64 dobrze wspomjnam tylko spust na uchwycie środkowym. Gałka w tym padzie była fatalna.

Android TV niestety nie umie takich rzeczy :cry: