Nagrany Streaming - Official Thread

To prawda, w pewnym momencie obowiązki nas zniszczyły. Ale może… może byśmy coś postreamowali? Tylko pewno w dzikich godzinach koło 22, bo tak nasza cała trójka może. Byliby chętni na późnonocne oglądanie?

4 polubienia

Dzieci wtedy (często) śpią, dzień się zaczyna :smiley:

4 polubienia

Wysoka piątka. :joy:

2 polubienia

Piękna pora, nie widzę przeszkód xD
Tylko w coś fajnego, żeby było śmiesznie. Jakiś napad na bank w GTA czy coś. Bo jak odpalicie Magica, to ja już wole wiadomości w TVP obejrzeć :stuck_out_tongue:

8 polubień

Dobry pomysł. Wczoraj robiliśmy napad na bank i było dość zabawnie… :slight_smile:

6 polubień

Pora wieczorna jest spoko, a jak streamy zostaną zapisane to i później można pooglądać :slight_smile:
To teraz po sieci w GTA śmigacie tak ?? Warzone poszedł w odstawkę ??

1 polubienie

Pamietajcie o darmowych pieniądzach z prime gaming

1 polubienie

Czy @6ghost9 teraz będzie streamował, brak czasu nie jest wymówką :wink:
Elden Ringa bym zobaczył.

9 polubień

Dziś o 19 gra Iga Świątek. A po jej meczu - będziemy streamować Apexy. Zachęcam więc do bycia gotowym! Fajne strzelanie!

4 polubienia

2 polubienia

I co? Fany stream. Pozdrawiamy.

4 polubienia

Tez chetnie bym zobaczył :slight_smile:

Ja bym chetnie zobaczyl jak gracie razem w Apex’a. Moze byscie mnie przekonali do tej gierki :slight_smile:

2 polubienia

No i super!!! Fajnie współpracujecie w Apexe. Arenki baaardzo dynamiczne :slight_smile:
A tak btw, @6ghost9 czego używasz do streamowania z hard i software?

1 polubienie

Setup budowany przez lata i nie używany. Typowy Wojt. Ale proszę:

Hardware: Xbox, Elgato HD 60S+, PC, zestaw audio podcastowy, czyli Shure SMB7 + Rodecaster Pro, StreamDeck, Elgato FaceCam

Software: OBS Studio i właściwie tyle - wszystko w OBSie jest spięte do kupy

2 polubienia

A jak robisz, żeby było Was wszystkich z gry słychać. Jakoś to w konsoli ustawiasz, żeby było słychać chat w wyjściu hdmi, czy programowo ?
Mojemu młodemu założyłem kanał i włączyliśmy parę razy stream z Fortnite i z tym mam problem. Obszedłem to trochę włączając w OBS dodatkowe źródło i puściłem głos przez discorda z telefonu, ale to nie jest wygodne rozwiązanie. Lepiej byłoby puścić poprostu chat z zestawu słuchawkowego x-boxa.

To ostatni stream: Fortnite - LIVE gram z widzami !! | #wymiatacze PL LIVE #18 - YouTube
Przez te kombinacje mamy dość słaby dźwięk… :frowning:
Może coś doradzisz jak to rozwiązać ?

Nie wiem jak jest w OBS, ale w aplikacji Twitch na Xboxie można po prostu włączyć opcję, aby czat z grupy (odpowiednik imprezy na PlayStation) był słyszalny na streamie.

Gdzieś to jest w ustawieniach konsoli, przekazywanie na HDMI właśnie. :slight_smile: Poszukaj w ustawieniach dźwięku! :slight_smile:

EDIT: Tylko ważna rzecz - włączenie opcji przekazywania całego dźwięku na HDMI nie bierze pod uwagę Twojego gadania! Dlatego konieczny jest zewnętrzny mikrofon i dorzucenie „siebie” jako oddzielne źródło dźwięku w OBS. Bo Xbox puszcza na hdmi tylko dźwięk, który słyszysz w słuchawkach. :wink:

I JESZCZE JEDEN EDIT: Tu jest to dobrze opisane: https://help.elgato.com/hc/en-us/articles/360028242791-Xbox-Series-X-S-and-Xbox-One-X-S-Capturing-Party-Chat

1 polubienie

Dzięki! Muszę to przetestować. Dam znać czy zadziała :slight_smile:
Chociaż częściowo rozwiąże to problem :slight_smile: Mikro też było by fajnie przechwycić do HDMI, ale z tym w razie czego sobie poradzimy.
U nas sytuacja jest bardziej skomplikowana - konsola młodego jest w jego pokoju a komp, z którego streamujemy u mnie w biurze. HDMI puszczam przez konwerter po skrętce. A mikrofon muszę przez discorda, bo nie mam pomysłu jak to zrobić inaczej (komp od konsoli jest jakieś 9m).
Jeśli ta opcja zadziała to tak czy inaczej będzie super, bo będzie przynajmniej słychać też kompanów z gry, bo tak było ich słychać tylko jak weszli na discorda :frowning: a to niestety nie było często i jest problematyczne.