Nagrany Streaming - Official Thread

A ja przypomnę też, że w czwartek o 20:30 będzie Rocket League grany! :slight_smile:

5 polubień

Jestem bardzo gotowy na czwartek. Już można mówić o mnie per strimer.

6 polubień

Dziś, o 20:30. Dwóch przystojnych mężczyzn i jeden Rocket League.

BTW dzisiaj o 20:15 też jest stream NASA z lądowania łazika na Marsie

3 polubienia

No I przy takiej konkurencji nagrany przegrywa ;D

Nie winię nikogo, kto będzie wolał oglądać lądowanie na Marsie niż ziomków grających w Rocket League. Ba, pewnie sobie włączę obok tego Marsa :slight_smile:

3 polubienia

wow jest overley.Sztos Panie Pawle

1 polubienie

Dziś o 19:00 klasycznie już 4. odsłona Kącika Sportowego Nagranego Podcastu.
Mam zamiar porównać doznania z online z nowego PESa i FIFY. Gram reprezentacją Polski.

3 polubienia

Za chwilkę zaczynam maraton streamowania na PlayStation 5. Gram w singlowe hity z biblioteki PS4. God of War, Crash 3 remaster i Ghost of Tsushima.

Zapraszam do wspólnego przeżywania: Twitch

4 polubienia

zapasowe dualshocki przygotowane…?

Nigdy nie kumałem tej fascynacji God of War - jakoś żadna część mi nie podeszła, taka bezmyślna łupanka, idziesz i napieprzasz…

(Zaraz coś czuję, że posypią się na mnie gromy :P)

W sumie dobry pomysł :slight_smile:

Jednak walki z bossa i są najbardziej epickie ze wszystkich ever.

A co tak ostatnio streamów nie ma Panowie @pawelorzech @AndrzejKotarski @6ghost9?

Podłączam się pod zapytanie.

Oj, coś nam nie pykło, trzeba będzie się poprawić

1 polubienie

Gramy głównie multi, ja gram też sporo singla tak for fun. U mnie problemem jest konieczność rozkładania setupu i to mnie hamuje.

A mnie hamuje chyba tylko to, że gramy właściwie w małym gronie i to spotkanie towarzyskie bardziej niż sama gra

2 polubienia

@pawelorzech @AndrzejKotarski @6ghost9
Coś wam chłopaki z tymi streamami nie idzie. A chciało by się czasem zerknąć jak śmigacie… :slight_smile:
Odcinek słucham każdy, ale twitch milczy…

2 polubienia

Przyłapał nas… :smile:

2 polubienia