Nagrany Streaming - Official Thread

Hejo,
będziemy tu wrzucać info o bieżących streamach na Twitch ekipy Nagrany Podcast.
Obserwujcie nas tu:
Nagrany (hostuje transmisje całej ekipy): Twitch
Wojtek: Twitch
Paweł: Twitch
Andrzej: Twitch

Jako teaser, czwartkowy zapis streamu z Rocket League - to nasza przestrzeń na granie i hang out ze znajomymi. Gadamy sobie o różnych luźnych rzeczach takich jak:

  • rola wojska we współczesnym świecie,
  • czy złe myśli czynią z Ciebie złego człowieka,
  • niezrozumienie dla fenomenu Gwiezdnych Wojen.
8 polubień

Kurczę, fajnie się Was ogląda i słucha, tylko to co się stało z jakością streama na YT to jest tragedia - pikseloza i jakies artefakty na 1080p, jakby to bylo 240p.

2 polubienia

Plik ma 6 GB i ma być w 1080p. Prosto z Twitcha lepiej?

Ja nie wiem, ja się nie znam, ja tu tylko narzekam.

2 polubienia

Zerknij :slight_smile:

EDIT: Są artefakty z źródła z Twitcha.

3 polubienia

Macie jakieś wąskie gardło przy dynamiczniejszych scenach podczas wysyłania obrazu do Twitcha, to jest jakość 1080p opisana jako źródłowa (a innej wybrać się nie da). Wygląda jakby był na sztywno ustawiony niezbyt wysoki limit bitrate’u kodowania obrazu po Waszej stronie.

W skrócie - wincyj bitrate’u, wincyj!

Ok, spróbuję dzisiaj.

O 19 do 20 stream obiecany z zapowiedzią Super Bowl w Madden NFL.

Gram Tampa Bay vs Kansas City z pełną prezentacja Super Bowl.

2 polubienia

To ja powiem, że razem z Wojteczkiem, Wiktorem i Dawidkiem graliśmy w Warzone i było przepięknie.

4 polubienia

Proszę zapowiadać takie wydarzenia tutaj PRZED streamem :slight_smile:

4 polubienia

Oj to przez przypadek. To nie moja wina panie wladzo.

1 polubienie

Tośmy zapowiedzieli wczorajszego streama z Orzechem… I’m very sorry.

To z update:

  • w sobotę 13 lutego - Wojt streamuje u siebie od 22:00 Twitch
  • w Walentynki 14 lutego - Andrzej (ja) stremuję u siebie jak gram w FIFĘ (planuję trochę online + mecz z CPU na najwyższym poziomie trudności) w godzinach 19:00-20:00 Twitch

Mam też pytania do Was, osób, które oglądacie streamy:

  • czy wolicie, abyśmy byli dostępi tylko na jednej platformie (np. Twitch), czy wolicie mieć elastyczność wyboru (np. obecność na Twitch, YouTube Live, itp.)
  • która platforma do oglądania streamow jest dla Was najbardziej naturalna?
2 polubienia

Twitch jest git.Z drugiej strony na YT macie większe szanse na dotarcie do ludzi przez streaming na kanale podcastowym

2 polubienia

Jeśli mam być szczery, to strasznie mnie nudzi oglądanie jak ktoś gra w grę.
Jak @pawelorzech gral w spidermana, czy to coś w Londynie, to tez tylko chwile wysiedziałem.

Dla mnie cały urok jest w tym, ze gracie razem i smieszkujecie. I najlepiej jak się strzelacie.

Z ciekawości zapytałem znajomych i bez wyjątku wszyscy maja podobne odczucia.

Nie chodzi o to, ze marudzę, czy coś. Po prostu wydaje mi się, ze częstsze streamowanie w grupie lepiej się będzie sprzedawać i dobrze zrobi Waszym kanałom.

11 polubień

To samo u mnie. Ale akurat wczoraj puściłem sobie nagranie streamingu z Rocket League w tle i akurat też grałem w RL, ale równie dobrze mogłem robić wszystko to, co zwykle przy podcastach robię, mając słuchawki na uszach.
W sumie to fajnie by było mieć sam feed audio w formie RSS - smart speed, variable speed etc.
Czy czy to miałoby sens z Waszej perspektywy, załogo?

2 polubienia

To chyba zależy od gry, wczorajszy stream @6ghost9 był świetny imo. W kilka osób na czacie się wciągnęliśmy w spróbowanie znalezienia hasła do plików w The USB Stick found in the grass.

3 polubienia

Haha No ja też się bawiłem świetnie, ale nie wiem czy w formie audio miałoby to sens. Akurat w tym przypadku, bo może te streamy gdzie są na łączach przynajmniej dwie osoby rzeczywiście mogłyby być w wersji audio całkiem „zjadalne”.

A zrobienie RSS z tego to nie powinien być raczej problem, choć pewnie z własnej platformy i bez puszczania w eter (Spoti, Apple Podcasts itd). To oczywiście moje zdanie, nie wiem co chłopaki myślą o tym. :smiley:

4 polubienia

Świetny +1

Kilka osób, z jakie zaangażowanie.

1 polubienie

Ja przypomnę tylko ze dziś kącik sportowy Nagranego - od 19:00 Streamuję FIFA 21 na Twitch

3 polubienia

Jak fifa to ja sie melduje

2 polubienia