🎬 Nadchodzące produkcje filmowe - jaram się

W Infuse się da :wink:

1 polubienie

Zacząłem te odwilż. Po dwóch odcinkach tak bez szału, ale ostatnie 30 sekund drugiego to polecam każdemu xD
To jest produkcja na poziomie m jak miłość. Naprawdę trzeba zobaczyć.

1 polubienie

Widziałem wczoraj pierwszy odcinek Severance i

1 polubienie

Dobra. Obejrzałem w całości tę Odwilż na HBO Max. Nie chce urazić kogoś, komu się podobalo, ale imo straszne gunwo.
Wszystko tam jest strasznie banalne i tak naprawdę z tych sześciu odcinków można by zrobić 2-3.
Totalnie nie polecam.
ALE i to jest chyba spore ale: mnie tez totalnie wynudził ten serial, w którym młody Stuhr jest mordercą, a widziałem nad nim zachwyty. Wiec weźcie to pod uwagę, ze może ja jestem jakiś dziwny.
Tak, czy siak, koło watahy to to nie tyle, ze nie stało, tylko jest tak od niej daleko, że nawet nie wie gdzie ona stoi.
Meh.

2 polubienia

Ej, trzeba było zaznaczyć, że spojler, teraz każdy serial który będę z nim oglądał mam zepsuty. Będę zawsze go podejrzewał… :rofl:

1 polubienie

Spokojnie, akurat w tamtym serialu to, ze jest morderca nie jest tajemnica i dowiadujesz się o tym w pierwszym odcinku

3 polubienia

Ufff, już się obawiałem, że będę miał zepsutą Planetę Singli :rofl:

7 polubień

Tego jest więcej niż sezon xd
PS też się nudziłem.

1 polubienie

Jestem drugim bardzo niezainteresowany :stuck_out_tongue:

Podajcie tytuł to nawet nie będę podchodził.
Ja Odwilży nie zmęczyłem nawet odcinka, ale myślałem, że to przez gorączkę.

1 polubienie

Szadź

2 polubienia

Wiesz co jest najlepsze? Że motyw tego jej męża nie ma tak naprawdę żadnego znaczenia w całej historii xD

6 polubień

Proszę o pomoc w wybraniu koszulki na premierę Top Gun. Coś tam mówiłem o niechodzeniu do kina, ale chwilowo o tym zapominam.

  • :us:
  • :eagle:
  • :cancer: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0 voters

nawet nie ma co sie zastanawiać tylko jedynka:)

2 polubienia

image

1 polubienie

nie jesteś. Kupa straszna to była …

1 polubienie

Naprawdę niepojęty jest sposób dystrybucji tego serialu przez HBO Max,

nie dość, że zachód miał 3 na start, to dostaje 2 odcinki co czwartek (czyli mają już 7),

u nas na start dali 2, trzeci wpadł w kolejny czwartek, ale czwarty pojawił się dopiero w następny piątek, czyli dziś… :confused:

3 polubienia
2 polubienia
5 polubień