🎬 Nadchodzące produkcje filmowe - jaram się

A w sumie to ja wszedłem tu po coś innego:

8 polubień

Czytałem książkę i była…średnia :wink:

1 polubienie

Ja tego nie oglądam. Zobaczę (może) jak wyjdzie całość. Ale w takiej sytuacji przesuwam na sam koniec kolejki :wink:

2 polubienia

Season 3 Premiere June 10

Nice

1 polubienie

wskoczył i w pl 3 odcinek

2 polubienia

Stoi mi

5 polubień

Mi też

1 polubienie

Tylko ja bym chciał jeszcze raz przypomnieć, ze Mayor of Kingstown jest naprawdę super i ma mocno thewireowy klimat. I będę to przypominał, dopóki ktoś łaskawie nie obejrzy xD

1 polubienie

a ja nadal nie mam :rofl:

Spokojnie, u mnie też już znikł… XD

Przelogowalem na profil zony to mialem 5 odcinkow. Nawet odpalilem 5. Ale po reload strony mam znowu 2 na kazdym profilu.

1 polubienie

Mialem tak z DMZ :frowning:

incoming-62186F99-12F3-47D7-958E-379E034AC35D

wieczorem sprawdzę czy wszystko działa :smiley:

1 polubienie

Zabawne…

W HBO Max na liście nie ma jeszcze E03, ale jest w TV.app - jak się kliknie, to przenosi do appki HBO Max i uruchamia ten odcinek… wychodzisz z niego i znowu znika - nie ma w My List, nie ma w Continue Watching

SUPER

1 polubienie

HBO Max - znacznie lepszy niż HBO Go!!!1jeden

1 polubienie

Może to powinno być w gorzkich, ale HBOmax jest tak samo marną aplikacją jak HBOgo tylko lepsza jakość obrazu. Wykrzacza się tak samo często, wyszukiwanie się trochę polepszyło ale niewiele. Dobrze, że ogarneli chociaż pomijanie wstępów.

Pomijając różnice regionalne, wkurza mnie, że np. Last Week jest już na youtubie, a na platformie, która produkuje (i której płace), nie… No i kwestia napisów, jak oni tego nie ogarniają. Zostając przy Last Week, ostatnio nowy odcinek (przypominam, pojawiający się kilka dni po premierze) nie miał polskich napisów, a i starszym się to zdarza.

1 polubienie

Ok, 3 odcinek Tokyo Vice jest już normalnie w HBO Max widoczny…

Więc oglądam, póki się nie rozmyślą XD

Polskie to zawsze można zwalić na opóźnienie w tłumaczeniu…
Mnie bardziej dziwi, że oryginalne produkcje po angielsku nie mają napisów angielskich, tak na Netflixie, jak i na HBO Max i na Prime Video
Nie mówię nawet o nowych produkcjach, ale czasem kilku-kilkunastoletnie filmy i seriale.
Dla ćwiczenia języka przywykłem do oglądania produkcji w oryginale i wspieram się tylko napisami, gdy nie nadążam za wymową, ale czasem napisów angielskich nie ma, albo jeszcze gorzej - są, ale nie transkrypcją, tylko chyba luźną interpretacją, bo nie zgadzają się z dialogami…

Rozumiem, że dostępność języków to być może kwestie regionalne, ale ja nie wymagam napisów niemieckich czy czeskich, tylko oryginalne angielskie…

4 polubienia

Nie mogę teraz znaleźć, ale ja chłodziłem Wasz entuzjazm, jak jeszcze Max nie było w Polsce i wszyscy wierzyli, że przyjdzie nowa, wspaniała aplikacja, lepsza, bo z importu :wink:

2 polubienia

Wciąż jest lepsza od tego co było i akurat na AppleTV/iPadzie działa dość sprawnie.

4 polubienia

Wszystkie one są bardziej lub mniej do kitu. Poza TV app w żadnej aplikacji nie da się zaznaczyć „obejrzane”. No jak to jest możliwe w 2022 xD

1 polubienie