🎬 Nadchodzące produkcje filmowe - jaram się

Nie znalazłem podobnego tematu, więc otwieram nowy.

Taki o nadchodzących produkcjach (serial / film).

Zaczynam:
Wiem, że będzie kaszana, możecie mnie nazwać niepoprawnym romantykiem, ale jaram się bardzo

1 polubienie

Już wrzucałem. 5 marca.

Jaram się też tym, że pomału pomału chłopaki z Entourage zaczynaja mówić o reboocie na 1-2 sezony i jaram się trzecim sezonem jednego z moich ulubionych obecnych seriali - Mayans MC, który wychodzi w przyszłym miesiącu.

5 polubień

Też się jaram “Coming 2 America”!

2 polubienia

O Boże przepraszam!
Jak mogłem zapomnieć!

Tuuu duuuu, tu du du du duuuu, tuuuu dudu duuu duduu duuuduuu

5 polubień

tez na to czekam!

1 polubienie
4 polubienia

Ted Lasso!

7 polubień

Ja czekam na ekranizacje 2 najlepszych serii SF: Diuna i Fundacja!

7 polubień

Z nieukrywanym zdziwieniem muszę przyznać, że nie słyszałem o serii “Foundation”.

1 polubienie

To na podstawie cyklu książek Isaaca Asimova :grin:
Nie spodziewałem się że ktoś może się za to zabrać. Widać w Apple jest jakiś wysoko postawiony geek :sunglasses:

4 polubienia

Serdecznie polecam! Widząc ze Apple robi serial postanowiłem sobie odświeżyć bo ostatnie czytanie było gdzieś w liceum. O ile książki mam bardzo stare w sensie fizycznych wydań (nic nie jest w stanie podrobić zapachu starych książek ze strychu!!!) to w audiotece są audiobooki. Dla mnie w ostatnich latach jedyna forma konsumpcji książek.
Dobre SF się dobrze starzeje. To jest taki trochę socjologiczny sf i bardzo koncepcja na czasie.

1 polubienie

Raczej obstawiałbym, że GOT przetarło szlak dobrej fantastyce pod strzechy nie geeków.

1 polubienie

Jaram sie The last of us, produkcji HBO.

2 polubienia

Tylko że GoT to nie sf ale fantasy, a nawet tego gatunku aż tak dużo się po niej nie pojawiło (oczywiście chodzi mi o klasyczne fantasy a nie jego odmianę urban, bo tej jest istne zatrzęsienie).
Zdziwiłem się, bo Fundacja to przedstawiciel bardzo klasycznego nurtu sf której pierwszy tom powstał w latach 40tych XX wieku a ostatni w roku 1999. I chociaż pewnie zajmuje wysokie miejsce na liście klasyków, to obecnie jest już trochę zapomniana.

2 polubienia

Pojawiło się już 4-go wieczorem. Powiem tak: Oczywiście do oryginału daleko, ale śmiechłem kilka razy. Mogło być gorzej.
Najśmieszniejszy to jest w tym filmie chyba product placement, bo jest tak ordynarny, że w połączeniu z tym, że to produkcja amazona to palce lizać.
Chyba mimo wszystko polecam.
A nie, w sumie to sorry. Najśmieszniejszy jest Mutombo.

3 polubienia

To będzie supergłupie. Takie jak lubię:

A tu będzie Tom Clancy więc to nie może być złe

I nie jestem wielkim fanem DC ale lubię filmy Zacka Snydera więc kapkę się jaram

1 polubienie

The Rookies to stary film jest 2019 sie juz pojawil. Ale wyglada na taki na wieczor z drinkiem i popkornem. Mozg zostawic gdzie indziej :rofl:
Co do Without Remorse
Nie wiedzialem ze beda robili akurat ta ksiazke. I to jedna z moich ulubionych w sumie. Zawsze zalowalem ze jest zdecydowanie za malo Clarka w ksiazkach Clancyego.
Tak naprawde jak by zrobili film/ serial Rainbow Six to by juz w ogole bylo mega. Ale do tej pory tylko takie niesmiale pogloski sie pojawiaja tu i tam. A zadnych konkretow nigdy z tego nie bylo.

1 polubienie

Podpisuje się pod tym. Jak na produkcję która w głównej mierze jedzie na nostalgii to wyszło całkiem nieźle. A z całego filmu chyba najlepsza była dla mnie pierwsza scena z dziadkami w salonie fryzjerskim - prychłem na niej nie raz. :wink:

1 polubienie

80 odcinków zrobią?! Mam nadzieje ze będą epickie a nie nudne.

8 polubień

Samego głównego cyklu jest 5 tomów + 5 tomów prequeli, więc materiału mają całkiem sporo :smiley: