🎮 Nadchodzące gry na switcha - to będzie dobry rok

O qrde qre qrde, braknie mi czasu na ogranie wszystkiego :frowning:
Jest coś na co czekacie na Switcha? Ja mam jak widać listę RPG (zajmujące czas) do ogrania, najgorsze, że z chęcią bym dołożył całą serię tych JRPG:Tylko kiedy w to grać??

2lajki

Szkoda tylko, że przychodzą nam gry sprzed 4-5 lat za 200zł. Trochę przegięcie. Gdyby cena była niższa to wziąłbym pewno większość z tych gier tutaj, ale po 200zł - to tak średnio.

2lajki

Ceny to jeszcze bym przeżył - ja z reguły ogrywam grę i sprzedaję dalej, dokładam parę złotych (albo i nie) i ogrywam następną, a czasami nawet na olx udaje się wymienić akurat na to co szukam grę za grę.
Ale czasu nie kupię :frowning:

Z jednej strony baldur na switcha mnie kręci, z drugiej tak bez modów, to nie grałem już z 10 lat, więc nie wiem jakbym to przeżył. Pewnie przy jakiejś promocji wpadnie.

Torment za to wpadnie na 100% chyba najważniejszy tytuł jaki ogralem. Do dzisiaj pamiętam jak pierwszy raz “robiłem” rozmowę z Ravela Szkaradna. To już będzie z 18-19 lat a dalej mam ciary na wspomnienie tego skrzypiacego głosu pytajacego ‘Cóż może zmienić nature człowieka?’ aaa dajcie mi te grę lol

Z nadchodzących jeszcze outer worlds będzie, a i póki co to co wyszło to bdb gry.

1lajk

Outer, a do tego jeszcze Poki.

O fakt, poki w tym będą.

Cały czas mam na nie preorder, ale jeszcze nie wiem co z nim zrobię…

Do grania mobilnego BG EE, ID EE i PT zdecydowanie wolałbym brać na iPada, bo sterowanie dotykowe działa świetnie (a szczególnie z Pencilem), ekran większy i 100 razy lepszy, do tego na baterii trzyma kilka razy dłużej. Jak się podłącza do TV to granie w to na Switchu jak najbardziej OK.

Z trochę podobnych gier na Switcha, czekam na Neverwinter Nights EE (Ale to dopiero 6 grudnia), bo tam się gra prawie jak w Hack&Slash. Kumpel namawia mnie jeszcze na tą ten nadchodzący remake Zeldy, ale nie jestem przekonany czy to dla mnie. Jeszcze Luigi’s Mansion 3 zapowiada się świetnie.

Obecnie mam kupionych 10 gier, których jeszcze nie zacząłem :(.

1lajk

W grach na iPada boli mnie to, że masz tylko wersje cyfrowe wiec ich potem nie odsprzedasz :slight_smile:

Nintendo zrobiło filmik dla wszystkich hejterów co płaczą, że na Switchu nie ma gier.

Wydajność Wieśka na Switchu wygląda spoko, a loadingi są krótsze niż na PS4.

1lajk

No i jest gameplay :slight_smile:
imo w handheld mode wygląda bardzo spoko jak na możliwości konsolki

1lajk

Już za 4 dni nowa/stara Zelda. Tej części z Gameboya nigdy nie liznąłem, zapowiada się dobra zabawa.

W ogóle ostatnio dodali też emulator SNESa w subskrypcji Nintendo Switch Online i tam jest The Legend of Zelda A Link to the Past i będzie to moje 2 podejście do tytułu, bo rok temu grałem w to na emulatorze na telefonie (ten niestety się zepsuł i “sejwa” już nie odzyskałem).

1lajk

Dziś premiera Ring Fit Adventure. Kupił już ktoś lub ma zamiar?

Zastanawiam się nad tym, tylko czekam na pierwsze opinie od “prawdziwych” ludzi, a nie prasy z której obiektywnością różnie bywa. Na jesienno-zimowe wieczory może być fajna zabawa, pogra sobie człowiek, a przy okazji porusza i mam nadzieję, że chociaż trochę się zmęczy.

2lajki

Ja bardzo czekałem na jakąś grę w stylu wii fit. Mógłbym teoretycznie za kilka groszy kupić wii i podkładkę i grę i mieć wszystko co potrzeba, ale żona krzywo patrzy na pomysł posiadania piątej konsoli. Tez mam nadzieję na dobrą grę do “treningu”.

Fitnes boxing - miałem do samego końca posiadania konsoli, co ciekawe tej gry najbardziej mi było szkoda.

No właśnie ta mi nie podeszła. Zapomniałem o tym wspomnieć. Niby ruch to ruch, ale box to nie moje klimaty.

Dance dance revo? :slight_smile:

Oglądam jakiegoś Fina na Twitch, który w tej chwili streamuje jak gra w Ring Fit Adventure i przekonał mnie aby kupić. Facet normalnie chodzi na siłownie, jest dobrze zbudowany, a gra daje mu wycisk, aż koszulka cała mokra. Myślał że gra będzie śmiesznie łatwa, a się pozytywnie zaskoczył :slight_smile:

edit:

1lajk