🎮 Nadchodzące gry na switcha - to będzie dobry rok

Ja od ponad 2 tygodni gram codziennie lub co drugi dzień. Do zabawy ze znajomymi polecam quick play - jest frajda przy próbie pobicia rekordu innej osoby :wink:
Do tej pory chyba żadna gra na Switchu nie powodowała, że go tak często włączam - bo jest w co jeszcze grać poza Switchem na PC i PS4 (aż za dużo, a kupka wstydu rośnie). Odpala to człowiek na godzinkę i po niej jest zadowolony z dobrze spędzonego czasu.

Jeżeli ktoś się czaił na Ring Fit Adventure to właśnie do sklepów trafiła nowa dostawa. Poprzednia partia pudełek szybko się wyprzedała, a w internecie można było kupić tylko używki za horrendalne ~450 zł (za granicą podobnie).

Przy okazji ZagrajnikTV przed chwilą wrzucił bardzo fajną recenzję.

1 polubienie

W dużych sklepach (typu media markt/x-kom) niedostępne („jeszcze” czy „już”, oto jest pytanie?). Najtaniej co znalazłem to 369+przesyłka

Ludzie się rzucili i od razu kupili wszystko co się pojawiło w nowej dostawie xD

Na amazon.de za 280 po przeliczeniu, ale dostawa od 27 lutego

Czytam i cieszę się, że kupiłem na premierze za normalną cenę.

Najtańsze co widzę w tym momencie to 90 EUR z przesyłką. A to wraz z przeliczeniem na polski vat daje prawie 400 pln :disappointed: oby wspomniany termin 27 lutego był datą następnego rzutu. Zapisuje się na powiadomienia o dostępności i czekam

Jeśli ktoś poluje, to na amazon.de znowu można zamówić, niestety drożej niż ostatnio (circa 350 po VACie). Wysyłka niezmiennie 27.02

1 polubienie

Właśnie pojawił się w Media Expert za 299 zł. Brać póki jest :all_the_things:

https://www.mediaexpert.pl/gaming/nintendo/gry-nintendo-switch/kontroler-nintendo-switch-ring-fit-adventure

1 polubienie

Podczas dodawania do koszyka wyświetla „brak stanów magazynowych” :disappointed:

Wiedźmin 3 w najnowszym patchu 3.6 dostał dodatkowe opcje graficzne oraz cross-save ze Steam oraz GOG.

https://www.reddit.com/r/NintendoSwitch/comments/f5qkus/witcher_3_patch_36_now_available_in_europe/

2 polubienia

Właśnie sobie ogrywam Golf Peaks, które jest obecnie na promce za 11 zł. Bardzo przyjemna gra logiczna od młodego 4-osobowego studia z Łodzi (Afterburn). Szczerze polecam.
Warto też ich dodatkowo pochwalić za to, że 1% ze wszystkich sprzedanych kopii gry przekazują na fundację Animal Rescue Polska :slight_smile:

Gra jest dostępna też na iOS, Android, Steam, itch.io

2 polubienia

Nikt nic nie pisze o Animal Crossing New Horizons. Wyglada to na ladniejsze Stardew Valley. Czy macie to na swojej liscie na ten rok ?

Ja chyba nie. Ostatnio w ogóle mniej gram, również na Switchu. Grałem w ostatnie Animal Crossing na 3DS. Super się przy tym bawiłem, trochę właśnie jak przy Stardew Valley. Ale po jakimś czasie mi się znudziło. Zrobiłem wszystko co mogłem “na szybko”, a potem zaczął się taki grind. Polowanie na tą konkretną rybę czy owada. A samo urządzanie domku itp mnie jakoś aż tak nie bawi. Dlatego nowe AC na razie sobie odpuściłem. Chyba że usłyszę nie wiem jakie zachwyty w recenzjach, albo będzie tam jakąś ciekawa wyróżniająca się mechanika.

Nie mam na liście NICZ. Ale to dlatego, że gram cały czas w Pokemony (ponad 35h?) i mam już zapreorderowane DLC do Pokemonów. Myslę, że więcej nie będzie mi potrzebne. Może dokupię dodatki do Dragon Ball Xenoverse 2, ale poza tym to musi mnie coś mocno zachwycić, bo bilioteka - nawet na Switchu - pęka w szwach.

Mógłbym poprosić o jakieś opinie na temat Pokemon Mystery Dungeon DX?
Ściągnąłem sobie demo, ale uważam, że było zdecydowanie za krótkie, żeby podjąć odpowiednią decyzję.
Na razie zachwyciło mnie tylko to, że po odpowiedzeniu na wszystkie pytania, dostałem Charmandera jako odpowiedniego dla mnie, a jest on moim ulubionym Poksem. :smile:

Paweł, jakimi Poksami kończyłeś grę i na jakie levele je wyfarmiłeś?

Oj, nazw poków z nowych generacji jeszcze nie pamiętam, ale miałem wszystko na 65. Team miałem: Starter (fire), Gyardos, Zamazenta, ten legendary “z kosmosu”, stalowy ptak (xD), Toxicty (tak się to chyba pisze) oraz ten taki dark fairy z kolorowego lasu (jezu jestem najgorszy w nazywanie pokemonów).

1 polubienie

Mam tak samo :smile: Tak jak Gen 1 pamiętam do teraz, bo na nich się wychowywałem, a tak od Pokemon Gold/Silver mam już problemy. Tych nowych nie znam w ogóle :smiley:
Dzięki za info!

Ktoś użył mojego kodu w Orange flex wiec dostałem darmowe pieniądze. Obraz

2 polubienia