Na chuj mi to?

Przyszły Epos H3 Hybrid. Odsyłam oczywiście. Czemu?

  1. totalnie nie leżą mi kolorystycznie,
  2. kupiłem H3 zamiast H3 PRO,
  3. nie podoba mi się dźwięk muzyki z telefonu więc nawet do kompa nie podłączam.

Na chuj mi one?

3 polubienia

Ziomek Ty weź nie kombinuj tylko kup jak człowiek któreś steelseries arctisy. Nie spotkałem jeszcze człowieka, który byłby z nich niezadowolony.

5 polubień

A ja bardzo zadowolony byłem z:

  • Arctis 7 (przejął syn),
  • Arctis PRO (mam nadzieję, że @zefir77 też jest z nich zadowolony).

Chodziły mi po głowie Arctis Nova 7 ale chciałem coś innego. Coś czego jeszcze nie miałem. Jeszcze się zastanawiam nad Logitech G Pro X Wireless. Chyba kupię jedne i drugie i sobie porównam.

1 polubienie

wiem ze z logitechami jest problem, tylko już nie pamietam co to było bo teraz wszyscy znajomi używają arctisów. Albo mikrofony były do dupy, albo zbierały dźwięk ze słuchawek, wiec jak się gadało z kimś z logitechami to się słyszało siebie. Na pewno jedno z dwóch.

1 polubienie

Zefir, a dokładnie jego pierworodny jest w mega zadowolony" :grin:
A może chcesz Arctisy Pro Wireless? Bo też mam, ale ostatnio (jakieś kilka lat :grin:) praktycznie nie gram na konsoli, a młody pokochał te przewodowe, więc bezprzewodowe leżą i się kurzą i zastanawiam się: “Na chuj mi to?” :grin:.

1 polubienie

Hmmmmm… no może jakoś się dogadamy. Dobrze brzmią? Porównywalnie do PRO z DAC?
W ogóle to te przewodowe Arctisy z DAC brzmiały bosko. No naprawdę siedząc przy kompie czegoś takiego nigdy nie słyszałem. I chyba takiej jakości teraz szukam.

Nie rozumiem jaki jest motyw przewodni tematu, ale wytłumaczcie mi - na chuj mi to:

Kolejna retro konsola, ale zamówiłem, i mam nadzieję, że będę używał więcej niż pocket go…

10 polubień

Pewnie kolego! Jasne ze tak! Oczywiście. Super robota! Gratulacje zakupu i szerokości mordeczko! :unicorn:

8 polubień

Trochę dziwne, że dopiero teraz zamówiłeś. No ale wreszcie będziesz żył jak człowiek.

Upolowałem poniżej 200 PLN na Ali, to zamówiłem…

2 polubienia

Arctisy Pro Wireless - o ile funkcjonalność niezła (jednoczesne dwa źródła dźwięku) i jakość dźwięku też daje radę to od ponad roku walczę nie potrafię ich uznać za wygodne. Testowałem z oryginalnymi padami, teraz od jakiegoś czasu testuję z welurowymi. Niewygodne. Latają na głowie.

2 polubienia

No ja właśnie lubię budowe arctisów. Mają tą gumę opierającą się na bani a nausznice też są ok. Muszę poszukać bo jest jakaś firma, która robi zamienniki nausznic dedykowane do arctisów. Podobno świetne - wykonane z jakiegoś chłodzącego silikonu czy czegoś tam (bardziej skutecznie odprowadzającego ciepło) i wygodniejsze niż oryginały.

EDIT: Wiem! To Brainwavz robi nausznice. Słuchawki robią świetne więc pewnie akcesoria są ok. Pianki comply do słuchawek dokanałowych mają najlepsze. Koniec kropka.

3 polubienia

Jest takie coś czym się w życiu kieruję: “lepiej zrobić coś i tego żałować niż nie zrobić i nie wiedzieć co się traci”. W sumie to każdy zakup można sobie tym usprawiedliwić.

4 polubienia

Ale mi się chce coś kupić, ale mi się chce coś kupić, ale mi się chce coś kupić…!!!

4 polubienia

Jak nie masz pomysłu na coś dla siebie kup coś dla domu dziecka :man_shrugging:

3 polubienia

WOŚP przyjmie każde pieniądze :smiley:

Ja zaraz będę miał zakupowy szał w Bellroy :wink:
Ale wszystko planowane od kilku(nastu) miesięcy.

3 polubienia

ja właśnie kupiłem nowe buty* i szorty, wszak wiosna zaraz

* przy okazji powstrzymałem się przed zakupem jeszcze dwóch innych par…

2 polubienia

ale wiesz ze jak kupujesz komus to to nie dziala. Musisz kupic sobie.

2 polubienia

U mnie odwrotnie.
Minimalizm, czasami nawet grubo, stać mnie, ale stare działa, więc po co?
Ale jeśli chodzi o bliskich, to granice są rozciągliwe jak guma w majtach.

2 polubienia

Przyszła, mam fun, gorzej, że kolejni powinni się tu wyspowiadać z zakupu :rofl:

Zobaczymy kiedy zaleganie w szufladzie… :thinking:

3 polubienia