🖥 Mój setup

Roomba nie ściąga ci kabli? Bo moja Madzia notorycznie przy sprzątaniu odpina mi zasilanie RPi :stuck_out_tongue:

Roomba jest na sprzedaz, ale nie mam czasu sie tym zajac :slight_smile: Jak jeszcze uzywalem to pilnowalem aby luzne kable nie lezaly na ziemi

2 polubienia

Szanowny Panie Obywatelu,
Cóż to za biureczko? Gdzie takie można kupić? Jestem zainteresowany!
Jakie ma rozmiary w rzeczywistości? :wink:

1 polubienie

hand made ze starych desek z podstawy pod materac starego łóżka :slight_smile:
Wysokosc 110, blat pod umywalke z Leroy Merlin 60x45

5 polubień

pytania tylko się mnożą. Po co Ci tyle słuchawek? Faktycznie ich używasz czy testujesz? Każda jest do innego “kontekstu użytkowania”?

ostatnia odpowiedz jest prawidlowa. Moge zglebic temat ale nikt nie rozwiazal zagadek wiec jeszcze chwile poczekam.

na zdjęciu widzę 7

na zdjęciu widzę 3

1 polubienie

Dziękuję Pan Kolega! :heart: :wink:

One step closer.

Zaczyna wyglądać.

19 polubień

Chyba nigdy nie przestane jarać się tym twoim cudownym kolorem ścian.

8 polubień

Ostatnio jak ubiłem ścianę “do białego” to mieliśmy z Oxaną “ciche dni” :joy:

6 polubień

Rozumiem, sam tego doświadczyłem :roll_eyes::joy:

1 polubienie

Szanuje za Run DMC :slight_smile:

3 polubienia

Fajny fotel, skąd?

Ale nie mogę polecić. Jest wygodne, ale nie da się nic ustawić poza wysokością siedziska. Ja na tym siedziałem wcześniej więc wiedziałem że mi spasuje.

1 polubienie

Wjechało regulowane biureczko od IKEA i nawet fajnie to zaczyna wyglądać. Teraz jeszcze zacząć tam pracować, a nie przy stole w kuchni :rofl:

1 polubienie

Mam od ~5 lat i polecam, po paru przeprowadzkach ciągle jak nowa. :sunglasses:

Jedyne czego żałuję praktycznie od drugiego dnia po zakupie to fakt, że nie zdecydowałem się na elektryka. Ale przynajmniej już wiem, że nigdy więcej tego błędu nie popełnię. :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Oo, są jeszcze dostępne? Polowałem na nie, ale rzekomo mieli je wycofać.

Nie, nadal są dostępne:

W zasadzie masz racje i kolega wyżej tez ma racje :wink: wycofali je, nie było ich chyba 2-3 miesiące i od lipca wróciły chyba w nowych cenach (chyba niższych). Myślałam o elektryku ale były tylko większe, a ja potrzebowałam 120x70 :slight_smile: