🖥 Mój setup

wrzucam swoje miejsce pracy, to początek i na chwilę obecną mam taki ulep z różnych rzeczy aby było chociaż jak usiąść na trochę.

wspomagam się stołem i krzesłem bo w jadalni jest nowy i z tym coś trzeba było zrobić a chwilowo brak środków na biurko i krzesło, lampa też chwilowa bo nie ma dla niej lepszego miejsca obecnie, koszyk na pierdoły też chwilowy bo nie mam innego miejsca, żadnej szafki itp.

Monitor, MacBook, ładowarka do tel i głośnik zostaną po późniejszych zmianach, ta podstawka pod monitor możliwe że też bo czegoś tu potrzeba z uwagi na to że monitor nie ma regulacji a jest wtedy za nisko.

  • MacBook Pro M1 13’
  • Samsung M7 32’
  • głośnik bose
  • podstawka Ikea Elloven
  • ładowarka indukcyjna Anker

jestem w trakcie wykańczania domu więc tu zajdą jeszcze zmiany, ściana za monitorem będzie czarna, mam w planie kupić lampkę na monitor Xiaomi Light bar, może jakąś matę filcową, nie używam i nie korzystam z myszek ani zew klawiatur, biurko kiedyś będzie wymienione na podnoszone, mam nadzieję że z blatem od stolarza, krzesło też jakieś bardziej wygodne, potrzebuję też jakąś stojącą szafkę na duperele :thinking:, kable, dyski itp. jeśli ktoś ma jakieś polecajki to chętnie przygarnę :slight_smile: przejrzałem cały temat i widziałem kilka dodatków które może z czasem dojdą u mnie.

5 polubień