Mail app na macOS

Poza Mail app i Thunderbird, którą appkę polecacie do poczty?

Spark, postbox

3lajki

Próbuj ogarnąć mail.app w miarę możliwości bo da się z tego korzystać. Jak nie to to Spark!

2lajki

Mailmate - świetny do automatyzacji, UI podobne trochę do Mail.app
Canary Mail - schludny, obsługuje GPG, w miarę w porządku polityka prywatności i jest na iOS + macOS.

Mail.app :joy:

Po wieeeeeeeeeeeeeee
Eeeee
Eeee
Eeee
Eeeelu

próbach stwierdzam ze dokładnie trzeba iść ta droga. Jeśli coś jest nie tak w mail app to spark. Najlepiej jeśli dałoby się korzystać z wbudowanego klienta bo integracja natywna w systemie. Jest czegoś nie ma to spark + documents (by readdle).
Bo wszystko inne z mojego doświadczenia ma problem z integracja z plikami. A czym jest mail jeśli nie da się bardzo sprawnie operować na załącznikach?

Prywatnie - mail app. Sluzbowo Outlook - nic nie jest dalej w stanie mi go zastapic :>

1lajk

Od wielu lat Airmail i raczej tak już pozostanie.

1lajk

u mnie tak było przez lata - mam jeszcze aktywną roczna subskrypcję. Do momentu jak potrzebuję robić jednocześnie na ipad lub iP. Tu airmail tak muli, że wyleciał z hukiem. Imho w kluczowych kwestiach Spark go dogonił a do tego rozwiązuje problem lagowania na mobilach.
Jedna rzecz Airmai > Spark - podgląd załączników w miniaturce bez konieczności quick look. Bardzo przyspiesza przeglądanie maili z obrazkami w załącznikach.