Mail app na macOS

Poza Mail app i Thunderbird, którą appkę polecacie do poczty?

Spark, postbox

3 polubienia

Próbuj ogarnąć mail.app w miarę możliwości bo da się z tego korzystać. Jak nie to to Spark!

2 polubienia

Mailmate - świetny do automatyzacji, UI podobne trochę do Mail.app
Canary Mail - schludny, obsługuje GPG, w miarę w porządku polityka prywatności i jest na iOS + macOS.

Mail.app :joy:

Po wieeeeeeeeeeeeeee
Eeeee
Eeee
Eeee
Eeeelu

próbach stwierdzam ze dokładnie trzeba iść ta droga. Jeśli coś jest nie tak w mail app to spark. Najlepiej jeśli dałoby się korzystać z wbudowanego klienta bo integracja natywna w systemie. Jest czegoś nie ma to spark + documents (by readdle).
Bo wszystko inne z mojego doświadczenia ma problem z integracja z plikami. A czym jest mail jeśli nie da się bardzo sprawnie operować na załącznikach?

Prywatnie - mail app. Sluzbowo Outlook - nic nie jest dalej w stanie mi go zastapic :>

1 polubienie

Od wielu lat Airmail i raczej tak już pozostanie.

1 polubienie

u mnie tak było przez lata - mam jeszcze aktywną roczna subskrypcję. Do momentu jak potrzebuję robić jednocześnie na ipad lub iP. Tu airmail tak muli, że wyleciał z hukiem. Imho w kluczowych kwestiach Spark go dogonił a do tego rozwiązuje problem lagowania na mobilach.
Jedna rzecz Airmai > Spark - podgląd załączników w miniaturce bez konieczności quick look. Bardzo przyspiesza przeglądanie maili z obrazkami w załącznikach.

1 polubienie

Czy ktoś umie w Spark na tyle dobrze aby ustawić opcję aby przy odpowiadaniu na maile NIE cytować wiadomości?

1 polubienie

testuje od jakiegoś czasu Mimestream, który Paweł polecił w #416 - Snoop zbłądził odcinku.
Pomimo, że jest jeszcze we wczesnym dostępie i dzięki temu jest za darmo to działa bardzo OK!

Ale ja nie po to tu przychodzę. Właśnie dostałem od nich maila z informacją o nowej wersji (nie dużym updacie tylko “zwykły update”)
To jest state od the art jak powinny wyglądać release notes!
Maila nie mam jak wkleić na forum (bo jest ruszający się) ale w zasadzie wszystko jest również tutaj Release Notes | Mimestream

Jeśli miałem wątpliwości czy chcę im płacić jak wyjdzie finalna wersja bo jest przecież darmowy spark to za takie podejście maja +10 zajebistości!

1 polubienie

Dla mnie w tej chwili, kiedy Apple uzupełniło swojego Apple Mail o brakujące funkcje to niczego już mi nie brakuje. Używam systemowego Mail na iOS 16 i macOS Ventura…

jest to również mój program pocztowy ale do wszystkich innych skrzynek niż firmowa.
Apple Mail nie umie w załączniki i dopóki tego nie naprawią dopóty nie będzie to moja jedyna aplikacja do maila.

1 polubienie