Logitech i ich polityka gwarancyjna

K780 to genialna klawiatura. Na początku bardzo sceptycznie podchodziłem do okrągłych klawiszy, ale intuicyjnie wszystko jest pod palcami i jak się nie patrzy na klawiaturę to się nie wie nawet, że te klawisze są okrągłe bo po prostu przyciski są tak dobrze wyprofilowane, że trafia się centralnie w ich środek.

Gdyby MX Keys miały taką wygodną podpórkę jak K780 na tablet i telefon to wziąłbym MX. Natomiast dla tego feature kupię tę klawiaturę jeszcze raz - niby nic, ale jaka to jest wygoda…

BTW ze względu na to, że jest przygotowana do wkładania tabletu to waży ~900 gramów

1 polubienie

Dzięki. To jeszcze pytanie - Ty ją wozisz z tabletem czy bez przesady?.. Leży na biurku tak jak na tym filmiku promocyjnym Monitor w tle a na pierwszym planie tablet (po co się w ogóle tak pracuje?!)

Tak mam tablet i telefon.
Mogę testować sobie aplikacje nie dotykając praktycznie urządzenia.
ponadto czasem na tablecie odpalam jakiś komunikator jak prowadzona jest dyskusja, a ja mam pełny focus na jakiejś rzeczy i mam pełno okien na ekranie :slight_smile: Przełączenie na tej klatce na inne urządzenie to jeden guzik.

1 polubienie

aha jeszcze jedna rzecz… to jest klawiatura domowa… nie wożę jej nigdzie ze sobą :slight_smile: po prostu obsługuję z niej 3 urządzenia.

W sumie niesamowite jest to jak ją polubiłem.

Magic Keyboard ssie. Ciekawe kiedy Apple zrobi jakieś refresh tej klawiatury. Pamiętam, że jak korzystałem z niej jakiś czas temu z iMaciem to nie mialem do niej takiej awersji. Teraz po zasmakowaniu Logitecha njest ciężko.

BTW. właśnie chyba też sobie zamówię mx mastera 3 pomimo posiadania anyweere 2s

Edit: zamówiłem, przetestujemy mx mastera 3

2 polubienia

Generalnie jest problem z dostępnością tej klawiatury poza stroną Logi (a oni mają u siebie gruuube marże). Napisałem do x-koma czy spodziewają się dostawy i mi odpisali, że już nie i wynika to z globalnego braku produktu, co prawdopodobnie oznacza zaprzestanie produkcji. Dla mnie to trochę wygląda jakby nadchodziła nowa wersja, więc może warto się chwilę wstrzymać z zakupem?

Btw - wspominasz, że masz Anywhere 2s. Powiedz mi czy leworęczny będzie się bardzo męczył przez profil myszki? Dostaję świra przez dyskryminację mańkutów. :stuck_out_tongue:

chciałem kupić na stronie Logi i nie da się.

Może się męczyć bo forward / back będzie pod palcem serdecznym i to nie opuszkiem, a jego środkiem. Sam profil jest do zniesienia, ale to mocno indywidualna kwestia. Mnie by przeszkadzał, natomiast wydaje się nie powodować żadnego bólu dłoni. Tak jak się przymierzam do lewej ręki to grip też nie jest straszny. Czuć pod serdecznym lekkie niedopasowanie, ale tak jak pisałem - nie powinno to powodować żadnych bólów

Dosłownie tydzień temu był jeszcze dostępny layout US i UK, bo sam się wahałem nad przyciskiem zakupu.

No to albo im masakrycznie się rozpadł łańcuch dostaw, albo będzie nowy model.

on jest niby dostępny, ale nie da się dodać do koszyka

U mnie wyskakuje napis ‘wyprzedane’ jak wybiorę US albo UK. Reszta dostępna.

1 polubienie

True

przekonałeś mnie. Właśnie szukam sobie jakiejś używanej żeby potestować czy mi klawisze będą odpowiadać. Najwyżej sprzedam :smiley:

1 polubienie

Ok, spojrzałem w firmowy system i faktycznie w całej Europie nie ma dostępności tego modelu z US-layoutem. Niby jakieś zaplanowane dostawy widzę, ale to bez potwierdzenia.

2 polubienia

A jak z UK?

UK da radę :slight_smile:
Zapraszam tędy - dostępnością nie świecimy, ale widzę w systemach, że osiągalna :slight_smile:
Logitech K780 Multi-Device Wireless Keyboard (920-008041) | Senetic

@Romiczek dzisiaj przyszedł mi MX Master 3 i muszę powiedzieć, że faktycznie magnetyczna rolka to jest po prostu mistrzostwo wszechświata. To jak to działa to jest nie do opisania. Jestem zauroczony

3 polubienia

kolejny, który będzie kręcił rolką dla przyjemności! :hugs: i uważaj, bo jeszcze się zakochasz w dźwięku kliku, który się wydobywa w momencie załączenia magnesu i zatrzymania swobodnego obracania. Albo go znienawidzisz jeśli będzie się załączał za często. Nie wiem też czy masz bardzo cicho w miejscu pracy. Jeśli tak to może wnerwiać. Jestem ciekaw Twoich wrażeń :slight_smile:

Mnie on wk…:grimacing:. I ten smart switching tez dziala tak sobie.

ja to rozumiem, bo mnie czasem też. Szczególnie na początku po przesiadce z bezdźwiękowej myszy Applowej.
Ten smart switching możesz sobie ustawić “czułość”. Mnie udało się tak zrobić, że działa całkiem OK.

Wiem. Ale inaczej dziala w gore a inaczej w dol😬

I przedwczoraj byl update Logi Options na MacOs. Niewiele poprawil.