Kryptowaluty - co to jest i z czym to się je

To ja powiem tak - mam Ledger Nano X oraz Ledger Nano i zdecydowanie zachęcam bo jednak daje to trochę spokój.

A tu zniżka jak coś: Ledger - Home of the first and only certified Hardware wallets | Ledger

1 polubienie

ja mam teraz 3 ledgery 2 x i jednego s. wszystkie do tego samego portfela:)
zalezy ile tego towaru masz i co robisz jak holding to byle co ci wystarczy, ale najlepiej jakis hardware x2 dla wygody. jak trading to i tak ńie ma znaczenia bo na giełdzie trzymasz:) a z softowych to czasami używam coinomi bardzo fajny soft i działa idealnie.

Zwykły holding, regularnie dokupuję krypto, ale nie zamieniam tego na nic innego. Jeśli jest taka opcja, to włączam też staking (aktualnie ADA trzymam na Yoroi). A stan wychodzi na pewno ponad 1k$, tylko że to długo było zbierane (zaczynałem od bardzo małych kwot), więc o ile powiedzmy, że za rok będę w stanie sobie kupić hardware wallet (i na pewno to zrobię), tak teraz się zastanawiam czy warto to robić w tym momencie, patrząc na to, że nie mam stałego dochodu, a krypto teraz jest w bardzo przystępnych cenach :smiley:
Dzięki za polecenie coinomi, przyjrzę się jej.

1 polubienie

Wracając do Celsiusa, a może raczej ich krypto, to niektórzy przewidują ogromny squeeze w najbliższym czasie: https://twitter.com/otisa502/status/1537170751245148160

jak ktoś zainteresowany to mam cześć kopalni do sprzedania - 24 koparki na kartach asus/saphire 5700xt.
:slight_smile:

Przestały się opłacać?

akurat w polsce tak, koszt prądu i obsługi przekracza wydobycie. reszta gdzie mam prad za 0,12 groszy nadal sie opłaca. a nie chce tego przewozić na południe europy teraz, wole sprzedać, jak ktos ma tani prad to sie nadal bedzie opłacać. uzysk miesieczny około 6,5 eth i 1k toncoinow.

A za ile? Zastanawi się nad zakupem.

jest ponad 14Gh ale zaokrąglimy do 14:) 32PLN za 1Mh.
rozliczenie - krypto, cash, przelew mogę za większość fakturę wystawić z spółki estońskiej.

1 polubienie

sprzedana połowa polskiej kopalni różnica od ceny zakupu -25%. wiec nie ma dramatu:)

Uuuups Thread by @Tristan0x on Thread Reader App – Thread Reader App

1 polubienie

Przepraszam, czy ja dobrze rozumiem, ze Coinbase robi Binance to samo, co Binance zrobiło FTX? xD
Boże, jak pięknie.

5 polubień

3 polubienia

image

5 polubień

Nie do końca rozumiem o co tu chodzi, ale patrzę na cyferki i jest mi dobrze.

1 polubienie

chciabym zobaczyc taki licznik dla zywklych walut i bankow

2 polubienia

kilka zer z tyłu wiecej:)

1 polubienie

Dam Wam czas zrozumieć dlaczego gadacie głupoty, bo nie chce mi się z rana produkować ;*

etam nie kce mi sie:)

z checia poslucham. Bo to ze zwykly system finansowy stoi oszustwami to chyba kazdy wie (a jak nie to wystarczy poczytac o kryzysach finansowych). Krypowaluty przechodza okres wieku dzieciecego, i oszustwa w tym swiecie tez sa normalne. Po prostu nie ma sie tu czym ekscytowac.